Дитячі забавки є своєрідним дзеркалом дійсності: проблеми, що виникають у суспільстві, відображаються саме у найменшому поколінні, і тепер такою проблемою стали дії ТЦК
Київські школярі на перервах грають "у ТЦК". Молодші діти чуйно реагують на настрої батьків: гра агресивна, і майже доходить до каліцтва. У школі, де вчителі упіймали малих бешкетників, - провели виховні бесіди із заступником директора, крім того, питання винесли до батьківського чату. А у поліції розводять руками - дитячі ігри на території школи є відповідальністю педагогів.
Про небезпечні ігри повідомили в одному з батьківських чатів київської школи у середині січня, повідомляє ТСН.ua. Класний керівник звернувся до батьків з проханням: провести виховні бесіди з дітьми. Проте у звичайному для таких чатів повідомленні була одна перчинка: діти, як виявилося, грали "у ТЦК".
"Сьогодні під час перерви діти грали в гру "ТЦК" і виконували захват рукою шиї, так, що мало не зламали носа. Пояснювальні написані, розмову з заступником директора із виховної роботи провели", - написав вчитель.
Цікаво, що інші батьки філософськи поставились до проблеми. Користувачка на ім'я Евеліна написала - мовляв, діти що бачать, у те й грають (втім, "це відвертий треш", - зазначила вона). Інші стали згадувати, як у своєму дитинстві грали в "ковбоїв" чи "козаків-розбійників".
"А що тут дивного? Якщо в 2014 грали в Майдан і беркутів", - зазначила учасниця батьківського чату на ім'я Катерина.
Видання вирішило перепитати в поліції Києва, чи був зафіксований такий випадок у київській школі. Втім, правоохоронці лише визнали, що теж бачили повідомлення про "ігри в ТЦК", але чи був випадок насправді, підтвердити не змогли.
"За інформацією відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУ НП у місті Києві повідомлення про небезпечні ігри дітей у "ТЦК" в одній з шкіл столиці до підрозділів поліції Києва не надходили. Щодо повідомлення, яке ширилося у Мережі, то його походження наразі не встановлено", – розповіли в поліції Києва.
Зазначимо, що дитячі забавки є своєрідним дзеркалом дійсності - проблеми, що виникають у суспільстві, відображаються саме у найменшому поколінні. Тож якщо від ігор "у війну" діти перейшли до забавок "у ТЦК", ймовірно, проблема глибша, ніж її визнають на офіційному рівні.
Нагадаємо, у листопаді 2024 року Інформатор писав про те, що столичні школи та ліцеї самостійно закуповують засоби навчання та обладнання, що має допомагати у викладанні предмета "Захист України". Орієнтовна вартість, на яку розраховують навчальні заклади, подекуди відрізняється в рази, і, судячи з усього, кожен із закладів вирішує проблему наявності стендів та манекенів самостійно. Деякі з них підходять до питання зовсім креативно, закуповуючи обладнання для гри у лазертаг чи страйкбол.
Також ми розповідали про новий випадок булінгу в одній зі столичних шкіл. Семикласники виклали у соцмережі відеозапис, на якому видно, як вони змушували 11-річного хлопчика прибирати у шкільній вбиральні. Приниження помітили поліцейські під час моніторингу соцмереж: інцидент вже розслідується, встановлені всі учасники.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.