У театрі Франка змінилася влада: для цього на час війни з фронту повернули культового київського актора

Євген Нищук двічі був міністром культури, а зараз захищає Україну в лавах ЗСУ, став генеральним директором і художнім керівником театру

Євген Нищук
До цього Євген Нищук був одним з акторів театру Франка

Народний артист України Євген Нищук, який двічі був міністром культури, а зараз захищає Україну в лавах ЗСУ, став генеральним директором та художнім керівником Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в столиці. До цього він був провідним актором цієї культурної установи, яку очолював Михайло Захаревич. 51-річного актора представив колективу франківців тимчасово виконуючий обов’язки міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Звернення до працівників театру Євген Нищук розпочав із подяки славним воїнам, які боронять Україну, торуючи шлях до нашої спільної перемоги. А також висловив глибоку вдячність Михайлу Захаревичу за відданість театру та багаторічну плідну працю на посаді.

Плани щодо розвитку Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, його подальшої діяльності Євген Миколайович пообіцяв оголосити пізніше, наголосивши, що обов'язково підтримає всі здобутки колективу, які є сьогодні. Ростислав Карандєєв відзначив, що, враховуючи реалії війни, контракт між міністерством культури та інформаційної політики і Євгеном Нищуком підписано на період дії воєнного стану плюс додаткові дванадцять місяців.

Євген Нищук та логотип театру
Євген Нищук та логотип театру

В коментарях під дописом на сторінці театру в Facebook більшість театралів привітали колишнього міністра культури України з новою посадою. Деякі, щоправда, не розуміють, чому він не презентував ще стратегію розвитку. На своїх сторінках Нищук поки що не прокоментував нову посаду та своє поточне місце в ЗСУ.

  • Щиро вітаємо. Успіхів на новій, але рідній стезі!
  • Щиро вітаю! Творчого натхнення! Перемоги і миру.
  • Велика подяка Михайлу Васильовичу Захаревичу, який вивів театр на нинішній рівень (я всі інші театри порівнюю з театром Франка, і зазвичай, мало хто дотягує до цього рівня, не кажу вже щоб перестрибнути). Сподіваюсь, що досягнення попереднього керівника не будуть змарновані.
  • На посаду приходять зі стратегією, а не "плани щодо розвитку театру пообіцяв оголосити пізніше". Чи безвекторність руху національного театру – це і є стратегія?

Зазначимо, що головним режисером Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка є Дмитро Богомазов. Він отримав звання Народного артиста України 2019 року.

Режисер
Режисер Дмитро Богомазов

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ