У метро Києва чоловік хапався за форму поліцейського - яке покарання обрав суд за його зухвалу поведінку

Читать на русском

Зухвала поведінка чоловіка у метро викликала обурення в інших пасажирів

Читать на русском
Метро
Чоловіка, який на станції метро "Виставковий центр" не реагував на вимоги поліцейського припинити хуліганські дії, оштрафували на 136 гривень

Зухвала поведінка чоловіка у метро викликала обурення в інших пасажирів

На одній зі станцій метро Києва чоловік не виконав вимогу поліцейського. Його просили припинити хуліганські дії. На судовому засіданні він розповів, що був п'яним, але вже заспокоївся і робити такого не планує. Суд визнав його винним та оштрафував. 

Як наголошується у постанові Голосіївського районного суду Києва, чоловік перебуваючи у вестибюлі станції метро "Виставковий центр" поводився неадекватно та хапався за форму поліцейського. Він не реагував на вимоги припинити хуліганські дії та своїми діями вчинив непокору законній вимозі викликавши обурення громадян, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ст. 185 КУпАП.

На судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Він вказав, що в той день був в алкогольному сп'янінні, але вже заспокоївся, вчиняти такого більше не буде.

"Чоловіка слід визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, оскільки його вина підтверджується зібраними у справі доказами, а саме протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом та поясненнями", - вказали у суді.

Постанова суду 

Чоловіка визнали винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського). Його оштрафують на 136 гривень. Також з громадянина стягнуть на користь держави судовий збір - 536 гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.