У Києві чоловік вистрелив в охоронця офісу: правоохоронці провели спецоперацію

У Києві чоловік вистрелив в охоронця офісу: правоохоронці провели спецоперацію

Подія сталась на столичному Печерську. В одній із офісних будівель чоловік вистрелив у працівника приватної охорони, після чого озброєний забарикадувався в кабінеті. Правоохоронці ввели спецоперацію. Потерпілого госпіталізували у лікарню. Бійці КОРД затримали зловмисника.

У понеділок, 17 липня, вранці невідомий зайшов у офісне приміщення на вулиці Бойчука, внаслідок чого спрацювала сигналізація. По прибуттю наряду приватної охорони, чоловік вистрелив у бік співробітників охорони та поранив одного з них. Повідомляє Інформатор з посиланням на нацполіцію Києва.

У подальшому озброєний порушник забарикадувався в офісному приміщенні. Правоохоронці провели спецоперацію, у результаті якої бійці КОРД затримали чоловіка.

Як стало відомо, ним виявився власник офісу, 1980 року народження. Мотиви такого вчинку встановлюються.

Слідчі Печерського управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України – замах на умисне вбивство. За скоєння тяжкого злочину йому загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

У Києві чоловік вистрелив в охоронця офісу: правоохоронці провели спецоперацію 1
У Києві чоловік вистрелив в охоронця офісу: правоохоронці провели спецоперацію 2
У Києві чоловік вистрелив в охоронця офісу: правоохоронці провели спецоперацію 3

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі — ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити