У Куренівському парку Києва облаштують зону для вигулу собак: де буде локація

Читать на русском

На території Куренівського парку в Києві комунальники хочуть облаштувати зону для вигулу собак

Читать на русском
Тварини Києва
В Куренівському парку шукають локацію для вигулу собак

На території Куренівського парку в Києві комунальники хочуть облаштувати зону для вигулу собак

Куренівський парк розташований в Подільському районі міста Києва у трикутнику, утвореному вулицями Кирилівською, Олени Теліги та проспектом Степана Бандери. З метою зробити зручно для людей, що мають домашніх тварин , киянам запропонували обрати найкраще місце для розташування майданчика. Про це 6 березня повідомили в КП УЗН Подільського району на сторінці у Facebook.

Для створення майбутнього майданчика для вигулу чотирилапих улюбленців пропонується на вибір 2 ділянки на території парку. Кияни можуть голосувати за певну локацію, зазначивши у коментарях під постом відповідну цифру.

"Опитування буде проходити протягом тижня. З нетерпінням чекаємо ваших відгуків", — зазначили в КП УЗН Подільського району.

У Куренівському парку облаштують зону для вигулу собак: де буде локація 1

Чому у метро Києва зволікають із дозволом на проїзд з собаками

Після підтримки киянами петиції про дозвіл проїзду у метро з собаками та позитивного рішення з цього питання транспортної комісії Київради міська влада починає гальмувати реалізацію зміни правил перевезень. Такий висновок можна зробити з пояснень, які надає КП "Київський метрополітен" - там кажуть про "розроблення плану заходів" та "детальне опрацювання можливості". Схоже, так просто, як у випадку з дозволом пускати домашніх улюбленців в укриття, цього разу не буде.

У підприємстві зауважили, що підтримка профільною комісією Київради петиції про перевезення тварин у столичній підземці – це ще не внесення змін у правила користування метрополітеном. До того ж, члени комісії під час обговорення питання наголосили, що ця ініціатива потребує комплексного та фахового опрацювання з урахуванням безпекових аспектів, зокрема переміщення ескалатором та в рухомому складі.

На съезде депутатов сепаратистского региона Молдовы была принята резолюция, которая обращается в Россию, в частности, к Путину, с просьбой о «защите» в связи с усилением давления со стороны Кишинева. Институт изучения войны сообщил, что приднестровские лидеры специально используют термин «защиту», возможно, с целью спровоцировать военную эскалацию. Чтобы разобраться в этом вопросе, мы обратились к украинскому политологу Андрею Золотареву. Присоединяйтесь к просмотру, чтобы узнать мнение эксперта.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите на нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.