У Києві у перші тижні квітня вже розквітли магнолії та сакури. Крім ботанічного саду імені академіка Фоміна та Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка, вони ростуть у парках та скверах Києва.
Як повідомляє КО «Київзеленбуд», ці квітучі дерева можна побачити в кожному районі Києва, передає Інформатор. Ми вже були в босаду Фоміна і зробили для вас фоторепортаж про цвітіння магнолій.
Шевченківський район:
Подільський район:
Оболонський район:
Деснянський район:
Дарницький район:
Дніпровський район:
Солом’янський район:
Голосіївський район:
Різні типи магнолій мають різний час цвітіння, пишне цвітіння зазвичай триває близько 14 днів. Усього у світі налічують близько 240 видів рослин родини магнолієвих. Кожен із них унікальний вигляд і має неповторні квіти, які відрізняються за формою, будовою, фактурою, кольором, розташуванням на гілках.
Також у столиці розпочалося цвітіння сакури (японська вишня). До слова, у Києві висаджена найдовша в Україні алея цих дерев – на б-рі Верховної Ради довжиною 1402 м (240 рослин).
У Дніпровському районі:
У Деснянському районі:
У Дарницькому районі:
У Шевченківському районі:
У Печерському районі:
У Подільському районі:
В Оболонському районі:
У Дарницькому районі:
У Солом’янському районі:
У Святошинському районі:
Тривалість цвітіння сакури становить близько двох тижнів залежно від виду. До слова, в Японії існує ритуал «ханамі» – милування квітами сакури, які символізують швидкоплинність і крихкість життя: люди живуть так, як опадає пелюстка, – швидко й красиво.
Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти у Києві.
Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.
Варвара Грекова