У Києві затримали чоловіка, який стріляв у приятеля після сварки з випивкою

У Дніпровському районі Києва 29-річний затриманий двічі стріляв у знайомого з револьвера Флобера: постраждалого у важкому стані шпиталізували в лікарню

Затримання поліцією
У Києві затримали чоловіка, що стріляв у приятеля після сварки. Фото: поліція Києва

У Дніпровському районі Києва поліція затримала 29-річного чоловіка, який під час застілля посварився з приятелем і двічі вистрілив у нього зі зброї. Постраждалого з вогнепальними пораненнями в тяжкому стані госпіталізували 12 серпня. Стрільця оперативно затримали, в нього ж вилучили револьвер, що стріляє патронами Флобера: нині йому загрожує ув'язнення до 8 років.

Правоохоронці встановили, що двоє знайомих у Дніпровському районі Києва розпивали спиртні напої, коли між ними виникла сварка, повідомляє Телеграм-канал поліції Києва. Не впоравшись з емоціями, зловмисник дістав зброю і двічі вистрілив у бік товариша.

Внаслідок нападу 30-річний потерпілий отримав вогнепальні ранення в груди та ногу. Його госпіталізували, наразі чоловік перебуває в тяжкому стані в лікарні.

Поліцейські розшукали та затримали фігуранта справи. Під час слідчих дій у нього вилучили ймовірне знаряддя злочину - револьвер під патрон Флобера. За скоєне чоловіку загрожує до 8 років ув'язнення.

Побутові конфлікти дедалі частіше закінчуються стріляниною

Випадок у Дніпровському районі - черговий приклад, коли звичайна побутова сварка переростає у застосування зброї з тяжкими наслідками для постраждалого. Наявність зброї у цивільних осіб, зокрема травматичної чи мисливської, після початку повномасштабної війни зросла, і поліція регулярно фіксує подібні інциденти на тлі алкогольного сп'яніння.

Слідство встановлюватиме остаточну кваліфікацію дій затриманого та можливі обтяжуючі обставини, зокрема стан алкогольного сп'яніння в момент злочину.

Столиця й далі фіксує випадки стрілянини між знайомими

Раніше Інформатор повідомляв про стрілянину в Києві, після якої з'ясувалося, що нападник мав кримінальне минуле. Слідчі розглядали кілька версій мотивів злочину.

Також ми писали про подібний випадок у Львові, де чоловік влаштував стрілянину посеред вулиці. Поліція затримала колишнього військового, який намагався втекти і погрожував зброєю дівчині.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити