У Києві узгодили будівництво альтернативи проспекту Бажана: з'єднають Осокорки з Бортничами

На Дарниці планують реалізувати декілька великих інфраструктурних проєктів: йдеться про вул. Колекторну та під'їзди до неї, а будуватимуть їх в межах публічних інвестицій

вул Колекторна Київрада
Зараз вул. Колекторна на Дарниці є закинутою дорогою з маленьким трафіком, проте якщо продовжити її й відремонтувати, зможе стати зручною альтернативою магістральному проспекту Бажана

У Києві на Дарниці планують реалізувати декілька великих інфраструктурних проєктів, що зв'яжуть Осокорки з Бортничами. Йдеться про вул. Колекторну та під'їзди до неї, а будуватимуть їх в межах публічних інвестицій - тобто, щойно місто переконає бізнеси вкластись у ці проєкти. У 2026-му місто планує розробити проєктну документацію для будівництва доріг, що створить альтернативу проспекту Миколи Бажана й з'єднає Київ з селами Гнідин, Вишеньки й Золоче.

Про майбутнє будівництво повідомив депутат Київради від Дарниці Микола Конопелько у дописі на Facebook. За його словами, Інвестиційна рада Києва за його поданням вже проголосувала за внесення будівництва трьох ділянок дороги по вул. Колекторній (тягнеться від Осокорків до Бортничів) до Єдиного портфеля публічних інвестпроєктів.

Про які ділянки йдеться:

  • Будівництво вул. Колекторної на ділянці від вул. Григорія Ващенка до мікрорайону Бортничі;
  • Капітальний ремонт вул. Колекторної від вул. Центральної до вул. Григорія Ващенка;
  • Капітальний ремонт проїзду вздовж вул. Григорія Ващенка від вул. Єлизавети Чавдар до вул. Колекторної.
Усі три ділянки зв'язують Бортничі з Осокорками (виїхати можна буде просто до метро), а ще, створюють альтернативний маршрут для мешканців Гнідина й Вишеньок
Усі три ділянки зв'язують Бортничі з Осокорками (виїхати можна буде просто до метро), а ще, створюють альтернативний маршрут для мешканців Гнідина й Вишеньок

На 2026 рік, каже Конопелько, запланували розробити проєктну документацію для будівництва цих доріг. А в тому, що вони є надважливими й потрібними для мешканців Дарниці, сумнівів немає - адже завершення всіх трьох ділянок дасть можливість зробити комфортну трасу між мікрорайонами Осокорки й Бортничі, а також поліпшити транспортну доступність сіл Гнідин, Вишеньки й Золоче.

Великі проєкти: у Києві забудують ділянку на Хрещатику, а в області планують квартали для ВПО

Нагадаємо, днями Інформатор писав, що у Києві невдовзі можуть розморозити скандальне будівництво. Йдеться про забудову майданчика просто на Хрещатику, за готелем "Дніпро", де розташована історична садиба інженера Бонадурера. Попередній забудовник, Ігор Ніконов (KAN Development) втомився "воювати" зі столичною громадськістю та передав контроль над ТОВ "Грааль", що має дозволи й містобуди на будівництво, іншому бізнесмену - Максиму Кріппі.

А ще, ми розповідали, що у Миронівській громаді на Київщині будуватимуть експериментальне житло для внутрішньо переміщених осіб. Пілотний проєкт передбачає зведення до 200 модульних будинків з усією необхідною інженерною й соціальною інфраструктурою. Створять навіть робочі місця для майбутніх мешканців.

ІНФОРМАТОР-КИЇВ НА FACEBOOK

Image
Найважливіше про Київ та для киян

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити