У ДТЕК пояснили, як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами Києва

Читать на русском

У споживачів, які підключені до критичних об’єктів, завжди є світло

Читать на русском
ДТЕК Київ
У Києві 75% електроенергії споживає побутовий сектор

У споживачів, які підключені до критичних об’єктів, завжди є світло

У Києві на критичну інфраструктуру припадає 25% електроенергії, яку не можна обмежувати за будь-яких умов, список обʼєктів затверджує місцева влада. Решту 75% споживає побутовий сектор (багатоквартирні та приватні будинки), бізнес, соціально-побутова сфера та промисловість. Наприклад, населення споживає 40% всього обсягу електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі "ДТЕК Київські електромережі".

Одне з найчастіших питань, які отримує ДТЕК від киян – як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами столиці. На критичну інфраструктуру припадає 25% електроенергії. Її не можна обмежувати за будь-яких умов. Це лікарні, насосні станції, котельні, підприємства, що працюють на оборонний комплекс країни. Список обʼєктів затверджує місцева влада. Решту 75% споживає побутовий сектор (багатоквартирні та приватні будинки), бізнес, соціально-побутова сфера та промисловість. Наприклад, населення споживає 40% всього обсягу електроенергії.

"Ми справедливо розподіляємо доступний обсяг енергоспоживання між клієнтами і складаємо графік, згідно з яким світлом забезпечуємо всіх по черзі. Виняток - клієнти, які підключені до тих же ліній, що й критичні об'єкти", - заявили у ДТЕК. 

Розподіл електроенергії між споживачами Києва

  • 40 % електроенергії споживають кияни,
  • 35 % електроенергії споживає бізнес, промисловість і соціально-побутова сфера,
  • 25 % електроенергії споживає критична інфраструктура Києва. 
як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами столиці,
Як розподіляється доступна електроенергія між всіма споживачами столиці, джерело: "ДТЕК Київські електромережі"

Чим відрізняються стабілізаційні та екстрені відключення?

Стабілізаційні відключення – це відключення які відбуваються на завчасно визначений об’єм електроенергії, яку потрібно зекономити, наприклад, на 200 МВт.  Екстрені відключення відбуваються тоді, коли треба збалансувати енергосистему на більшу потужність, ніж це передбачено графіком. Таке навантаження на систему неможливо спрогнозувати заздалегідь, команду на додаткові ліміти і обмеження диспетчери ДТЕК отримують раптово і мусять виконати протягом 10-15 хвилин. Тому доводиться відключати одночасно більше споживачів і відключення не відповідає графіку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.