Зранку у вівторок, 29 жовтня, вода почала витікати з пошкодженої камери просто на проїжджу частину вул. Великої Васильківської через люк і дренажні канали, у середмісті утворилися великі затори
Зранку у вівторок, 29 жовтня 2024-го, на вул. Великій Васильківській у Києві стався прорив тепломережі. Вода почала витікати з пошкодженої камери на проїжджу частину дороги через люк і дренажні канали. Вся вулиця на кілька годин перетворилася на паруючий котел - через це у середмісті столиці утворилися великі затори.
Про причини аварії повідомили у Київтеплоенерго. Енергетики розповіли, що на вул. Великій Васильківській, 84 близько 7 години ранку відбулося пошкодження теплової камери, через що вода почала витікати на проїжджу частину через люк і дренажні канали.
Враховуючи жовтневу температуру на вулиці в +4+6°С, гаряча вода почала парувати, створивши ефект бані. За лічені хвилини видимість для водіїв авто стала майже нульовою, а вся вулиця стала нагадувати паруючий котел. У підсумку в центральній частині міста утворилися великі затори.
Втім, вже о 09:00 ранку тепловики повідомили про локалізацію пошкодження. У Київтеплоенерго повідомили, що аварійно-відновлювальна бригада оперативно прибула на місце пошкодження і перекрила подачу теплоносія.
"Відновлювальна служба визначає обсяг робіт, одразу після чого розпочнуться ремонтні роботи в теплокамері", - додали у Київтеплоенерго.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Київрада планує запозичити в ЄБРР 50 млн євро для підтримання фінансової стійкості КП "Київтеплоенерго". Кошти залучаються строком на 5 років, при цьому відсоткова ставка становитиме 2,5% річних. Одночасно енергетики отримають ще 5 млн євро від США в рамках "Програми забезпечення стійкості".
Також ми розповідали, що КП "Київтеплоенерго" виконало підготовчі роботи в котельнях Києва для старту опалювального сезону. Про це підприємство повідомило майже одночасно із заявою Віталія Кличка, що подавати тепло в столиці почнуть у понеділок, 14 жовтня. Теплоджерела, що перебувають в управлінні Київтеплоенерго, загалом виробляють до 50% тепла для Києва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.