Тіктокер та група підлітків обладнати примірювальну кабінку в магазині спеціально для квадроберів
Скандальний TikTok-блогер Crawly (Владислав Олійниченко), якого нещодавно депортували з Польщі за вандалізм, агресивну поведінку та хуліганство, вже почав здійснювати провокації у Києві. В одному зі столичних ТРЦ він разом із групою підлітків влаштував акцію в підтримку квадроберів. Своєю поведінкою компанія "тероризувала" відвідувачів та працівників.
Блогер все зняв на відео, які виклав у TikTok. На кадрах видно, як сам тіктокер та група підлітків у масках тварин на обличчях повзали магазином, особливо біля касової зони.
@crawly_goatt CRAWLY IS BACK BABY 😎
♬ bim - LAZER DIM 700
Місцеві пабліки повідомляють, що інцидент трапився в River Mall. Провокатори захопили касу в магазині Zara з вимогою обладнати для них примірювальну кабінку.
Також, зі слів свідків, працівниця магазину погрожувала їм викликом охоронця. Однак і ці слова на квадроберів не вплинули.
Квадробери - це люди, а частіше підлітки, що наслідують поведінку тварин. Так звана квадробіка - це вид спорту, що виник у Японії. Під час змагань учасники пересуваються навкарачки як тварини. Тренд почав стрімко набирати популярності в усьому світі, зокрема і в Україні. Квадробери на обличчі носять маску, на руках рукавички у формі лапок, а позаду причеплений штучний хвіст. Інформатор нагадує, що слово "квадробер" опинилося у рейтингу найпопулярніших пошукових запитів українців у Google за 2024 рік.
Блогер Владислав Олійниченко, відомий під псевдонімом Crawly, став популярним у мережі TikTok завдяки своєму провокаційному контенту. Разом зі своїми спільниками він вривався у магазини та заклади в костюмі гнома та порушував громадський порядок у торгових центрах Польщі. Окрім того, на початку листопада він розтрощив 2 автомобілі у Варшаві.
Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки подав заяву на блогера до районної прокуратури Варшави, звинувативши його у публічних образах поляків. Крім цього, блогер під час трансляцій заявляв, що краще б жив в Москві, але змушений був перебувати в Польщі.
Його затримали у Польщі наприкінці листопада 2024. Тоді ж стало відомо про його депортацію в Україну.
Мільйонний ТікТок-аккаунт Олійниченка видалений. Він створив вже іншу сторінку в соцмережі, на яку станом на 20 грудня підписані всього 3800 читачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.