ТЦК Києва вже активно шукають ухилянтів: чверть з понад 5 тисяч чоловіків вже розшукала й доставила поліція

Читать на русском

Порушникам, що не з'явилися за повістками, отриманими від співробітників ТЦК, загрожує штраф, крім того, їм усе одно доводиться проходити процедури звірки даних та ВЛК

Читать на русском
У ТЦК Києва почали активний розшук ухилянтів
Поліцейські встановлюють місцезнаходження киян, перелік яких подає ТЦК, і доставляє до колишніх військкоматів

Порушникам, що не з'явилися за повістками, отриманими від співробітників ТЦК, загрожує штраф, крім того, їм усе одно доводиться проходити процедури звірки даних та ВЛК

У ТЦК Києва почали активний розшук ухилянтів. Про це свідчить повідомлення від поліції Києва, яка вже отримала понад 5 тисяч звернень від ТЦК щодо встановлення місцезнаходження військовозобов'язаних киян. Третину з розшукуваних вже доставили до ТЦК для складання адмінматеріалів. Щодо інших поки тривають дії зі встановлення місця перебування.

Про це повідомили в Управлінні превентивної діяльності ГУ Нацполіції України у м. Києві у відповідь на інформаційний запит видання "НВ". Так, за даними поліцейських, станом на 1 квітня (тобто два тижні тому) з ТЦК до столичної поліції надійшло загалом 5387 звернень стосовно громадян з вимогою встановити їхнє місце перебування та доставити до ТЦК "для складання відносно них адміністративних протоколів".

Станом на зараз до ТЦК вдалося доставити вже 1416 таких осіб, повідомляють у поліції Києва, а місцезнаходження ще 4955 киян - встановлюється. Відтак, загальна кількість запитів від ТЦК вже перевищила 6 тисяч, що свідчить про активний пошук киян, які отримали повістки на явку до Центрів комплектування щодо звірки даних тощо, але не з'явилися у призначені строки.

Киянам, яких доставляють до ТЦК, закидають порушення ст.210 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("порушення правил військового обліку, неявка на виклик без поважних причин тощо"), а також ст.210-1. У першому випадку сума штрафу становить від 170 до 255 грн. У другому - вже до 510 грн. Зрозуміло, що в разі доставлення порушників до ТЦК їм доводиться проходити ті процедури, задля яких їх і викликали - звірка даних чи проходження військово-лікарської комісії.

Мобілізація у Києві: чому недопрацьовується план, і чи дійсно "Київпастранс" бронює своїх співробітників

Нагадаємо, Інформатор подавав позицію колишнього радника міського голови Києва, засновника Офісу трансформації Максима Бахматова з приводу мобілізації у столиці. Він вважає, що мобілізаційний план недопрацьовується завдяки позиції військової адміністрації. Так, на відміну від інших регіонів країни, саме у столиці гучніше за все виступають противники мобілізаційних заходів при тому, що фактично план не виконується. Тим часом, у столиці є чимало військових пенсіонерів, яких також треба залучити до військових дій.

Крім того, ми розповідали, що у КП "Київпастранс", яке відчуває гостру нестачу водіїв та технічного персоналу, повідомили про початок бронювання співробітників від мобілізації. Втім, у коментарях самі ж робітники київського депо поскаржилися на байдужість керівництва до проблеми дефіциту кадрів. Вони розповідають, що керівництву депо немає справи до мобілізації співробітників, а випуск транспорту лише скорочуватиметься.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.