Начальник Солом'янського ТЦК втратив посаду після скандалу з повісткою для журналіста

Читать на русском

Військового комісара, чиї підлеглі перевищили повноваження, перевели на нижчу посаду в інший підрозділ

Читать на русском
Солом'янське ТЦК, повістка для журналіста
З приводу інциденту щодо вручення повістки триває службова перевірка

Військового комісара, чиї підлеглі перевищили повноваження, перевели на нижчу посаду в інший підрозділ

Начальник Солом'янського ТЦК втратив посаду після скандалу з повісткою, яку його підлеглі намагались вручити журналісту  Слідство.Інфо Євгену Шульгату. Його перевили служити в інший підрозділ на нижчу посаду. З приводу інцидента триває службова перевірка. 

Про відсторонення начальника Солом'янського ТЦК від виконання обов'язків повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерело у Міністерстві оборони.

"Начальник Соломʼянського ТЦК був відсторонений та переведений в один з підрозділів, де обійматиме нижчу посаду. Саме військовослужбовці Солом'янського ТЦК, як повідомляли в "Слідство.Інфо" намагалися вручити повістку журналісту за нібито вказівкою співробітника СБУ", - повідомляє видання. 

Офіційної інформації з цього приводу наразі немає. Відомо, що наразі триває службова перевірка з приводу інциденту. Адже вручення повістки відбулося відразу після того, як журналіст-розслідувач опублікував матеріал-викриття щодо елітного майна керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка - якого, до слова, також зняли з посади

Скандал з повісткою журналісту

Як писав Інформатор з посиланням на інформацію від журналістів "Слідства.Інфо", працівники ТЦК у Києві намагалися вручити повістку Шульгату 1 квітня. Ці дії могли бути пов'язані з його розслідуванням щодо викриття елітних апартаментів у керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка. Тобто військові хотіли "покарати" журналіста повісткою. 

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський наказав провести внутрішнє розслідування у зв'язку з переслідуванням журналіста. Він підкреслив значення внеску журналістів у протидію російським окупантам та боротьбу з корупцією у Збройних силах України та наголосив, що професійна діяльність журналістів заслуговує на повагу керівництва ЗСУ і має бути захищена законодавством України.

Міноборони також відреагувало на скандал з повісткою журналісту "Слідство.інфо". У пресцентрі заявили, що категорично не схвалюють тиск на журналістів у будь-якій формі. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.