Справа про поставки такмеду окупантам: засновнику "Київгуми" обрали запобіжний захід

Читать на русском

Відповідне рішення обрав Шевченківський райсуд Києва

Читать на русском
Київгума, підозрюваний, СБУ
Зазначається, що правоохоронці зібрали широку доказову базу, яка доводить працю компанії з рф

Відповідне рішення обрав Шевченківський райсуд Києва

Шевченківський райсуд Києва обрав запобіжний захід для одного з засновників "Київгуми". Суддя виніс вирок про 60 днів тримання під вартою чоловіка без права внесення застави. Антона Кравця підозрюють у співпраці з рф.

Про це заявила пресслужба СБУ, повідомляє "РБК-Україна". Правоохоронці зібрали широку доказову базу, яка свідчить про те, що компанія продовжує вести бізнес з Росією після початку вторгнення.

"Сьогодні Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід одному із засновників компанії "Київгума": тримання під вартою протягом 60 днів, без права внесення застави", - заявили у відомстві.

Згідно з матеріалами справи, "Київгума" переправила до РФ медичні товари на понад 40 млн гривень. Їх активно використовували в російських військових шпиталях на окупованих територіях України.

"Слідством також встановлено, що окупанти направляли медзасоби компанії до російських військових шпиталів, розташованих на тимчасово окупованих територіях нашої держави. В ході обшуків СБУ здобула нові офіційні документи та листування, які підтверджують незаконну діяльність фігурантів", - йдеться в повідомлення. 

Справа "Київгуми"

Українська компанія "Київгума" підозрюється у постачанні засобів тактичної медицини російським окупантам. Попри те, що в фірмі офіційно заявляють про підтримку України, за даними джерел ЗМІ, існують інвойси, листування з російськими клієнтами та подяки від російських солдатів, які доводять цю діяльність. Товари підприємства відправлялись до компанії в Естонії. Вона, зі свого боку, була посередником. Основними пунктами доставки були Кронштадт, Санкт-Петербург та Москва.

Позиція власника "Київгуми"

Генеральний директор "Київгуми" Андрій Острогруд заявив про те, що обшуки Служби безпеки України в його компанії негативно впливають на її виробництво та репутацію. Обшуки були здійснені одночасно за шістьма адресами. Це призвело до паралізації діяльності потужностей підприємства. Острогруд висловив думку, що ці дії є тиском з боку СБУ. Він також має намір надати докази для спростування звинувачень у держзраді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.