Син мера Кличка вчиться в коледжі за 3,5 млн грн на рік, де серед випускників Ден Браун та князь Монако

Читать на русском

Максим підписав новий контракт з баскетбольною командою

Читать на русском
Син Кличка Максим
19-річний син Кличка вступив в один з напрестижніших коледжів у Штатах

Максим підписав новий контракт з баскетбольною командою

19-річний син Віталія Кличка Максим, який минулого року після навчання у британській приватній школі вступив до старшої школи Taft School в Америці, тепер навчається у престижному університеті. Там він продовжить і свою спортивну кар’єру - у “Тафті” хлопець грав у баскетбольній команді.

Taft School привітала своїх студентів, в тому числі та сина мера Києва, з тим, що вони продовжать своє навчання в інших коледжах та університетах. Новою “альма-матер” Максима став Amherst College - приватний гуманітарний коледж у штаті Массачусетс.

Макс Кличко став студентом
Макс Кличко став студентом Amherst College
Найменший Кличко випустився зі старшої школи
Найменший Кличко випустився зі старшої школи
Максим - найвищій серед своїх друзів
Максим - найвищій серед своїх друзів

Цей навчальний заклад вважається найкращим гуманітарним коледжем США, там пропонують навчання в галузі природничих наук, мистецтва, гуманітарних наук, математики та інформатики, соціальних наук, іноземних мов, класики та кількох міждисциплінарних галузей.

Максим Кличко грав у баскетбол у школі Тафта, продовжить виступати вже за команду
Максим Кличко грав у баскетбол у школі Тафта, продовжить виступати вже за команду Емгерст-коледжу

Навчання тут коштує 69 тисяч 820 доларів на рік (близько 2 млн 780 тисяч гривень). У 2900 доларів (115 тисяч гривень) стане медичне страхування, ще $660 - різні додаткові збори.

Університетський прайс
Університетський прайс

Проживання у гуртожитку студентам обходиться на рік у 9940 доларів (395 тисяч гривень). Ще $8450 закладають на харчування у студентській їдальні. Тож загалом навчання Максима Кличка в Amherst College обходиться як мінімум у 3 млн 600 тисяч гривень - і це без додаткових витрат.

Емгерст-коледж має загалом 34 гуртожитки. Студенти першого курсу зобов'язані жити на території студмістечка, після чого можуть мешкати за його межами. Старшим студентам пропонують оселитися в тематичних будинках, зокрема Домі мистецтв, Російському домі, Домі азійської культури й таке інше.

Студенти старших курсів можуть проживать у тематичних домах
Студенти старших курсів можуть проживать у тематичних домах

У випускниках - монархи та Нобелівські лауреати

Емгерстський коледж недарма вважається одним з найкращих вишів Америки. Серед його випускників багато відомих особистостей, у тому числі лауреатів Нобелівської та Пулітцерівської премій, лауреатів премій “Оскар”, “Тоні”, “Ґреммі” та “Еммі”, а також політиків.
Тут свого часу навчалися князь Монако Альбер II, відомий письменник Ден Браун, українсько-американський оперний співак Андрій Всеволод Добрянський.

Одна з будівель
Одна з будівель Amherst College

Загалом серед випускників коледжу президент США, два прем'єр-міністри та один міністр закордонних справ Греції, четвертий президент Кенії, Голова Верховного суду США, три спікери Палати представників США, відомі актори, архітектори, художники, космонавти, інженери, правозахисники, винахідники, музиканти, філантропи та письменники.

Раніше "Інформатор" розповідав, як Максим Кличко разом з сестрою Лізою та друзями закотили домашню вечірку з алкоголем та танцями. А подробицями “відриву” поділилися у соцмережах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.