Проєкт Трудолюб: власник ТРЦ DREAM Гарік Корогодський запрошує киян поважного віку на стажування

Читать на русском

Бізнесмен, відомий підтримкою киян поважного віку, закликає інші бізнеси долучатися до ініціативи та переконує, що знайти більш кваліфікованих та мотивованих співробітників на ринку буде складно

Читать на русском
Гарік Корогодський запрошує киян поважного віку на стажування у проєкт Трудолюб
Киянам поважного віку пропонують також адміністративні посади; а на світлині Гарік позує з Віктором, моделлю зі створеної ним "Агенції Дорослих Моделів"

Бізнесмен, відомий підтримкою киян поважного віку, закликає інші бізнеси долучатися до ініціативи та переконує, що знайти більш кваліфікованих та мотивованих співробітників на ринку буде складно

Власник ТРЦ "DREAM" Гарік Корогодський з 17 червня починає щорічну акцію "Тиждень дорослого стажера". В її рамках його ТРЦ влаштовує стажування для літніх киян - як каже сам Корогодський, віком "50+", хто не може знайти кваліфіковану роботу деінде через свій вік. Також бізнесмен закликає інші бізнеси долучатися до акції, спробувавши винаймати "трудолюбів" - кваліфікованих та мотивованих робітників.

Про розширення проєкту "Трудолюб" Корогодський повідомив у своєму Facebook. Бізнесмен, відомий своєю допомогою киянам похилого віку (у рамках БФ "Життєлюб" організовує дозвілля, надає адресну допомогу тощо) запрошує з середини червня літніх киян до працевлаштування.

"Набирає обертів думка, що в нас в Україні, точніше у Києві, не вистачає робочих рук. Думка небезпідставна, багато воює, багато хто поїхав... Ми з "Життєлюбом" вже 6 років просуваємо проєкт Трудолюб, де готуємо різних за фахом людей віком 50+ до нових спеціальностей та влаштовуємо їх на роботу. З 17 червня починається наш щорічний "Тиждень дорослого стажера", - написав Корогодський у Facebook.

Бізнесмен закликав інші бізнеси, які мають потребу у "кваліфікованих та вкрай мотивованих" робітниках спробувати винаймати працівників поважного віку. Він вважає, що персонал, підготовлений у рамках "Трудолюбу", непогано підійде для роботи у банках, IT та національних компаніях.

"Спробуйте, у нас досвідчені трудолюби, ви ще в них закохаєтесь. На практиці Трудолюбам треба платити за працю. Єдина скарга на трудолюбів дотепер була в тому, що вони тащать на роботу смаколики, й дієта йде під укіс", - пожартував бізнесмен у дописі.

Цікаво, що в коментарях до посту Корогодського відомі кияни-бізнесмени почали пропонувати допомогу у навчанні для "трудолюбів". Так, бізнес-тренер та коуч Ілля Мушковський запропонував провести безкоштовні тренінги для літніх киян з усіх видів продажу, сервісу, переговорів та керівництва. А дизайнерка, співзасновниця руху "Savekyivmodernism" Ольга Терефеєва запросила трудолюба-ветерана на роботу у освітній центр з інжиніринговим спрямуванням "brobots" (пише: навчать з нуля, аби було бажання, а вік не має значення).

Частиною якого ТРЦ стане знаменита "літаюча тарілка" та кому Фонд держмайна продаватиме "Ocean Plaza"

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Фонд держмайна України планує залучити до приватизаційного аукціону з продажу київського ТРЦ Ocean Plaza від двох до більше, ніж п'яти учасників. І зі сторони потенційних інвесторів є зацікавленість об'єктом, попри його історію та особливості. Втім, публічно говорити про особи інвесторів у ФДМУ поки не готові.

Також ми розповідали, що у Києві планують реконструювати будівлю Інституту науково-технічної експертизи та інформації, на фасаді якого розміщена знаменита "літаюча тарілка". Споруда стане частиною ТРЦ Ocean Mall, а саму тарілку, як пам'ятку архітектури, планують зберегти у повністю - без зміни форми та навіть функціонального призначення. Власне, ремонтні роботи всередині модерністської споруди вже почалися.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.