В гостях у Порошенка: сухий фонтан, стильний ландшафтний дизайн та розрите метро поряд

Читать на русском

Хед-офіс кондитерської корпорації екс-президента знаходиться в будівлях колишньої кондитерської фабрики столиці, які творчо переосмислили архітектори, створивши поряд з ними цікавий та затишний урбан-простір для відпочинку

Читать на русском
Як виглядає зона відпочинку біля БЦ "Рошен Плаза" на Деміївській площі у Києві
Плюсами прогулянкової зони є інтегрованість у сучасний урбан-простір столиці та "фішки" у вигляді сухого фонтану

Хед-офіс кондитерської корпорації екс-президента знаходиться в будівлях колишньої кондитерської фабрики столиці, які творчо переосмислили архітектори, створивши поряд з ними цікавий та затишний урбан-простір для відпочинку

Взимку тут облаштовують ковзанки, влітку - це просто парк та простір для відпочинку: поряд з БЦ "Рошен Плаза" розташована одна з найбільш стильних, та попри це маловідвідуваних, прогулянкових зон Києва. Її плюсами є інтегрованість у сучасний урбан-простір столиці, "фішки" у вигляді сухого фонтану та стильних рішень ландшафтного дизайну. А з мінусів - гамірне будівництво, що ведеться прямо поряд.

Йдеться про "неближній центр" Києва - Деміївську площу між ст.м. "Либідською" та "Деміївською". Саме тут у середині 2010-х було зведено БЦ "Рошен Плаза", на місці (а іноді - і з залученням) старих будівель кондитерського заводу. Нині це бізнес-центр класу "В", він знаходиться неподалік ст.м. "Деміївська" - і просто поруч із котлованом, із якого зараз робітники виймають старі конструкції склепіння тунелю метрополітена.

Променад біля БЦ "Рошен Плаза" - це одна з найбільш стильних, та маловідвідуваних, прогулянкових зон Києва
Променад біля БЦ "Рошен Плаза" - це одна з найбільш стильних, та маловідвідуваних, прогулянкових зон Києва

БЦ є вдалою спробою диверсифікувати бізнеси з боку екс-президента, власника однойменної корпорації Петра Порошенка. На 1 поверсі будівлі розташовано демонстраційний центр "Рошен", на 3 та 4 поверхах - офіси самої кондитерської корпорації. Другий поверх здається в оренду: початкові ставки було визначено орендодавцями, як 300 грн за 1 кв.м, втім, з того часу вони зросли. Своїм орендарям власники пропонують безперебійний доступ до мережі Інтернет від кількох провайдерів, open space та смачну каву зі смаколиками (як-не-як, а таки кондитерку в Україні роблять з душею).

А от поряд з БЦ розквів справжній урбан-простір: з облаштованими місцями для відпочинку та перемовин, сквером з цілою низкою сучасних дизайнерських ландшафтних рішень, "сухим" фонтаном. Взимку тут кілька років поспіль облаштовували велику ковзанку - найбільшу у столиці, з казковими персонажами в оформленні та великою зоною фудкортів. А влітку тут затишно й спокійно - це правильне місце, щоб насолодитися гарною погодою та цікавою книжкою. Зрештою, до осені тунелі метро обіцяють добудувати - тож гамору стане менше.

Які ТРЦ відкриються у Києві цьогоріч 

У столиці та передмісті цьогоріч може відкритися кілька торговельних центрів. Раніше їх не ввели в експлуатацію через пандемію коронавіруса, потім - через початок повномасштабної війни. Проте тепер є ймовірність, що ці ТРЦ запрацють у 2024 році. Йдеться про друху чергу ТРЦ Ocean Mall, ТРЦ Green Gallery, ТРЦ New Ray, Olympic Park, April та деякі інші.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.