Роботи мають початися вже 2024 року, і загалом планують відновити дворовий фасад будівлі, тобто ту частину, яку не видно з вулиці Богдана Хмельницького, втім, споруда має охоронний статус, тож ремонт може затягнутися
Національний науково-природничий музей НАН України проведе капремонт фасаду. Роботи мають початися вже 2024 року, і загалом планують відновити дворовий фасад будівлі (тобто ту частину, яку не видно з вулиці Богдана Хмельницького). Ситуацію дещо ускладнить той факт, що споруда музею є історичною будівлею і має охоронний статус, відтак, на будь-які дії підряднику потрібно буде отримувати дозволи.
Угоду про проведення капремонту та реставрації дворового фасаду будівлі Національного науково-природничого музею НАН України було укладено у четвер, 21 листопада 2024 року. Про це йдеться у оголошенні, що розміщено у електронній системі публічних закупівель Прозорро. Переможцем тендеру стало ТОВ "Грант Опт Трейд" з Києва, яке проведе роботи за 1,1 млн грн.
У тендерній документації вказано, що оплата за проведені роботи здійснюватиметься з держбюджету України, де під це передбачено 1,1 млн грн. Роботи мають бути проведені у будівлі музею за адресою вул. Богдана Хмельницького, 15 у середмісті Києва. Сама ж будівля є пам'яткою архітектури: це зведена на початку ХХ ст. у неокласичному стилі будівля колишньої Ольгинської гімназії.
Варто зазначити, що ремонт у природничому музеї триватиме досить довго. Проблема не в оперативності будівельників чи підрядній компанії: згідно з українським законодавством, будь-які будівельні роботи в будинках, що мають охоронний статус, потрібно узгоджувати, а це потребуватиме часу. Додамо, що закупівлю було здійснено без використання електронної системи.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Київська міськрада оголосила тендер на закупівлю звичайних офісних крісел. Посадовцям потрібні аж 80 штук, а більшість з них мають стояти у конференц-залі. При цьому меблі повинні витримувати вагу до 130 кілограмів.
Також ми повідомляли, що Київський обласний ТЦК та СП закупив декілька бодікамер, або персональних відеореєстраторів. Цікаво, що розділова здатність запису, а також обсяг вбудованої пам'яті дозволяє службовцям знімати непогане за якістю відео. Звісно, на професійні конкурси його не відправити, але в якості доказу, наприклад, в судомому засіданні такі записи згодяться ідеально.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.