П'яний юнак влаштував дебош у київському супермаркеті - побив стенди й напав на адміністратора

19-річний мешканець столиці з 2,35 проміле спиртного в крові валив торгове обладнання, матюкався і кинувся з кулаками на персонал крамниці

Хуліган магазин поліція
Молодик перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння - прилад "Драгер" зафіксував у його крові 2,35 проміле. Фото: поліція Києва

У Києві 19-річний чоловік влаштував погром у супермаркеті - руйнував торгове обладнання та побив адміністратора закладу. Поліцейські прибули на виклик та затримали порушника просто в магазині. Йому вже оголосили підозру у хуліганстві.

Про затримання повідомляє ГУ Нацполіції у м. Києві. За даними відомства, молодик перебував у стані сильного алкогольного сп'яніння - прилад "Драгер" зафіксував у його крові 2,35 проміле. Спершу він спершися на стенд із цінами, повалив його на підлогу та почав бити ногою.

Коли адміністратор зробив йому зауваження, 19-річний кинувся на нього з кулаками і спровокував бійку. Під час сутички він нецензурно лаявся, повалив ще один стенд і намагався кулаком розбити двері. Поліцейські затримали киянина та оголосили йому про підозру за статтею про хуліганство.

Столичні правоохоронці притягли порушника до відповідальності

Затримання нетверезого молодика в супермаркеті - не поодинокий випадок для Києва. Стаття 296 Кримінального кодексу України передбачає за хуліганство покарання до п'яти років позбавлення волі - залежно від обставин скоєного та наявності рецидиву.

Прилад "Драгер" є стандартним засобом первинного освідчення осіб, затриманих у стані алкогольного сп'яніння. Показник 2,35 проміле відповідає важкому ступеню сп'яніння, за якого людина втрачає самоконтроль. Матеріали справи передані до слідства для подальшого провадження.

Схожі інциденти з нетверезими буянами у столиці

Схожий випадок буйства в одному із київських готелів описував раніше Інформатор: чоловік, якого затримали як напівголого дебошира, що назвався генералом, буйствував майже всю ніч, а після приїзду патруля заліз на капот поліцейської машини і спробував утекти. Поліцейські провели затримання після фізичного опору з боку порушника.

Ще один резонансний інцидент стався на Хрещатику: п'яна компанія молодиків, яка, за даними матеріалів про події на Хрещатику, провокувала перехожих на конфлікт, побила 37-річного чоловіка просто на центральній вулиці столиці. Двоє з трьох затриманих вже мали кримінальне минуле за аналогічні злочини.

Слідкуйте за нами у Telegram

Image
Оперативні новини та разбори: Україна, світ, війна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити