Не чекали: наприкінці липня у Києві зріс рівень захворюваності на коронавірус

Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19 впродовж липня зросла більш ніж утричі, а серед важких хворих багато дітей

ковід
Наразі кожного дня до лікарень потрапляє близько 20 хворих

У столиці впевнено зростає захворюваність на вже призабутий коронавірус. І, можливо, не тільки на киян, а й на всіх українців чекає новий виток пандемії. Наразі збільшується не тільки кількість інфікованих, а й важких випадків, що потребують госпіталізації.

Тривожна статистика щодо Києва свідчить: якщо в червні кількість зареєстрованих випадків COVID-19 була менш як 200, то у липні вона зросла до 900. Про це повідомляють у КМДА, посилаючись на директорку Департаменту охорони здоров’я Києва Валентину Гінзбург та дані Київського міського Центру контролю та профілактики хвороб.

«Якщо станом на 1 липня в медичних закладах столиці перебували двадцять хворих із діагнозом COVID-19 та один з підозрою, то на сьогоднішній ранок таких пацієнтів 73. Причому в середньому до лікарень наразі потрапляє близько 20 осіб за добу. Нагадаю, що ушпиталюють саме у складних випадках перебігу хвороби. На жаль, серед таких важких хворих – 18 дітей», – повідомила Валентина Гінзбург.

Навряд чи ці обставини спроможні змусити кияни повернутися до маскового режиму, але треба дотримуватися хоча б базових заходів безпеки: як найчастіше мити руки та провітрювати приміщення, користуватися засобами для дезінфекції, уникати скупчення людей та довгого перебування у закритих приміщеннях. У разі нездужання - самоізолюватися, і це стосується також дітей, які є активними розповсюджувачами вірусу, звернутися до лікаря та зробити тест, аби правильно обрати шлях лікування.

COVID-19 нікуди й не зникав

Нагадаємо, Інформатор розповідав, як у Мінздраві пояснили, куди зник коронавірус під час війни. В Україні, і у Києві зокрема, продовжують фіксувати випадки захворювання, але масштабні обстріли та битви на фронті змусили людей зосередитися на питаннях безпеки.

Війна негативно вплинула на вакцинальну кампанію, яка практично зупинилася. Проте, завдяки високому рівню вакцинації, зробленому до вторгнення Росії, сплеску захворювань після початку війни не спостерігалося, навіть попри скасування карантинних обмежень. Але COVID-19 продовжує жити своїм життям, маючи різні фази в різних країнах. В Україні він відійшов на другий план, але не зник остаточно. Тому у ВОЗ закликають щеплюватись проти коронавірусу, не зважаючи ні на що.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ