Всесвітньовідомі бренди Maison Margiela, Proenza Schouler, Jimmy Choo та інші продовжують непогано продаватися у столичних елітних ТРЦ навіть під час війни, а ціни на них нерідко перевищують 100 тис. грн, а у найдорожчому сегменті є й такі, що коштують більше, ніж 200 тисяч
До осіннього сезону один з найпрестижніших ТРЦ Києва, ЦУМ, пропонує добірку з розкішних предметів одягу, серед яких є речі за зовсім недемократичними цінами. Йдеться про всесвітньовідомі бренди: Maison Margiela, Proenza Schouler, Jimmy Choo тощо, добре знайомі прекрасній статі. Ціни на них нерідко перевищують 100 тис. грн, а у найдорожчому сегменті є й такі, що коштують більше, ніж 200 тисяч.
Так, на сайті ТРЦ ЦУМ Інформатор розшукав декілька пар елегантних жіночих чобітків від Jimmy Choo за ціною у 60-80 тис. грн. Усі - зі шкіри, британського виробника (компанію засновано 1996 року малазійським китайським кутюр'є Джиммі Чу та британською видавницею журналу Vogue Тамарою Меллон).
А от з найдорожчих елементів гардероба - вовняні пальто та жакети від Maison Margiela, французького модного дому, заснованого бельгійськими дизайнерами Мартіном Маргела та Дженні Майренз ще 1988 року. Ціни доступні для еліти, не менше - за пальто нині просять 204 тис. грн, а чорний жакет, який ідеально пасуватиме до цього пальто, - просять ще 160 тис. грн.
Відтак, загалом стильний образ сучасної пані "на максималках" від ЦУМ обійдеться майже у 450 тис. грн. Це за нинішнім курсом більше за 10 тисяч доларів - сума, яку середня українська родина відкладатиме декілька років. Втім, менше покупців у ТРЦ від цього не стає: українська еліта полюбляє "важкий люкс" від світових дизайнерів.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що у Києві продається червоне сухе вино Емануель Руже Кро Паранту, яке з’явилося на світ завдяки динаміту. Про цю зірку Бургундії фахівці кажуть, що потрібно щонайменше двадцять років витримки, аби воно повністю проявило себе. Проте у Києві це вино “не залежується”, його досить активно купують, попри поважну вартість у 115 тис. грн за пляшку.
Крім того, ми розповідали, що в Україні, й у Києві зокрема, розвивається новий вид мистецтва - розписування гільз від гармат та танкових пострілів. Сотні, навіть тисячі, оголошень про продаж таких художніх робіт вже виставлені на маркетплейсах. А деякі з них цілком можуть претендувати на те, щоб називатися витворами мистецтва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.