На Софіївській площі Києва буде новорічна ялинка: хто за це заплатить

Читать на русском

У Києві на Софіївській площі збираються встановлювати новорічну ялинку

Читать на русском
Стало відомо, хто встановить ялинку в столиці
Ялинка в Києві

У Києві на Софіївській площі збираються встановлювати новорічну ялинку

На головній новорічній локації Києва цьогоріч не буде святкувань з фудкортами та масштабними заходами.  Проте ялинка на Софіївській площі все ж буде. Стало відомо, за чиї гроші її будуть встановлювати перед святами.     

Як передає видання "Вечірній Київ", про це повідомив Ігор Добруцький,  голова компанії "Folk Ukraine". Саме ця компанія традиційно займається підготовкою Києва до новорічних свят. Він зауважив, що ялинка в грудні 2023 року в центрі столиці все ж буде. Проте тематика та оформлення святкової локації наразі в таємниці.     

Відомо, що презентувати ялинку повинен міський голова Віталій Кличко. Що стосується коштів на ялинку та прикраси, то спонсорами будуть меценати. Тобто, коштів з міського бюджету на це не передбачено.   

"Як і минулоріч, на локації не буде фудкортів, а ялинка, її оздоблення, іграшки, а також генератор для освітлення будуть коштом меценатів. З державного і міського бюджету не витратять ані копійки", - підкреслив Ігор Добруцький.     

Що було минулого року?

2023 рік кияни та гості столиці теж зустрічали з ялинкою. Тоді 12-метрову новорічну красуню підсвітили синьо-жовтими гірляндами, що під’єднані до генератора. Міський голова Віталій Кличко зазначав, що в дітей повинно бути свято попри всі спроби окупантів цього не допустити. 

"Я вважаю, що ми ухвалили правильне рішення. Ялинка повинна бути! В наших дітей має бути свято! Попри всі намагання російських варварів позбавити українців радості Різдва то Нового року", - казав Віталій Кличко минулого року. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.