Магазини відкрили поки що лише у двох ТРЦ
Шведський ритейлер H&M Group у четвер, 9 листопада, знову відкрив частину своїх магазинів в Києві, які були зачинені з початку повномасштабного вторгнення. “Інформатор” побував у декількох столичних ТРЦ і побачив, чи є в магазинах H&M ажіотаж.
Магазини H&M вже давно готувалися до відкриття - ще кілька місяців тому було видно, що у приміщеннях йдуть роботи з оформлення торгівельних залів. Але остаточну дату відкриття компанія не називала до останнього - навіть сьогодні на ресурсах H&M Ukraine нічого не вказує на те, що магазини відновили роботу. Буквально пару днів тому на магазинах з’явилися рекламні вивіски із датою відкриття.
У ТРЦ Respublika станом на 10:15 (ТРЦ було відкрито лише 15 хвилин), H&M - єдиний магазин одягу, де зібралося одразу кілька десятків людей. Інші магазини одягу часто без відвідувачів.
Хоча черг і не спостерігається, у напівпорожньому ТРЦ це найлюдніший магазин. Жодних урочистих заходів у зв'язку з відкриттям не відбувається. Магазин працює у звичайному режимі, діють знижки.
У ТРЦ Lavina Mall станом на 11.00 ситуація у магазині H&M інша. В залах дуже багато людей, на касах черги. У примірочні також черги, дехто приміряє речі прям у торгівельній залі.
Пізніше черга до магазину вишикувалася аж за межами самого магазину.
У ТРЦ "Retroville" магазин поки що зачинений. Продавці продовжують розвішувати й розкладати товар. В магазині кажуть, що якщо встигнуть, то відкриються наприкінці цього тижня.
У ТРЦ Dream Town магазин теж ще зачинений, хоча до відкриття все готово. Співробітники кажуть, що розпочнуть роботу вже цього тижня.
Інші магазини марки у Києві та Львові мають поновити роботу у грудні. Магазини в одеському ТРЦ Riviera та харківському Nikolsky планують відкрити пізніше.
Міністерство закордонних справ продовжує працювати над тим, щоб повернути в Україну такі великі міжнародні бренди, як IKEA, Zara та інші. Це одна з цілей української дипломатії та одне з найочікуваніших рішень для українців, зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. МЗС із травня минулого року веде постійні переговори з цими компаніями щодо повернення в Україну.
Компанія Inditex Group (бренди Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home та Uterqüe) також розглядає варіанти відновлення роботи своїх магазинів. Але поки що офіційно ритейлер про своє повернення на український ринок мовчить. Як мовчить і шведська компанія IKEA, яка продає меблі, кухонну техніку та аксесуари для дому. Ймовірно, керівництво компанії спостерігає за ситуацією в нашій державі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.