На ремонт фасаду та спортзалу в школах на Оболоні витратять 21,4 мільйони гривень: що зроблять за ці кошти

Читать на русском

За умовами тендерів, роботи мають завершити до кінця цього року.

Читать на русском
школа, тендер, ремонт
На ремонти залишається менше місяця

За умовами тендерів, роботи мають завершити до кінця цього року.

До кінця цього року мають утеплити фасад у київській школі на проспекті Рокосовського, 5. На це
управління освіти Оболонської райадміністрації готове витратити до 18,8 млн грн. 

За умовами закупівлі, у навчальному закладі мають замінити двері. Для цього демонтують старі зовнішні двері та відновлять внутрішні відкоси. 

На ремонт фасаду та спортзалу в школах на Оболоні витратять 21,4 мільйони гривень: що зроблять за ці кошти 1

Для утеплення зі стін знімуть плитку, утеплять їх мінераловатними плитами товщиною від 170 мм до 200 мм на площі 3026 м кв. Виконають опорядження декоративною штукатуркою та закінчать роботи нанесенням фасадної фарби. Також мають зробити відкоси та встановлять віконні зливи та відмостки.

В даних технічної документації йдеться про те, що підрядник має зробити утеплення цоколю нижче та вище землі. Крім цього, повинні заповнити стик в утепленні фасаду між мінеральною ватою та екструдованим полістиролом.

За умовами тендеру мають виготовити та змонтувати сходи з огорожею, та впорядкувати ганок. На все це у підрядника є менш як місяць. Проте у стандартних угодах завжди зазначають, що домовленість діє до повного виконання умов договору. Тобто, якщо не встигнуть виконати утеплення у цьому році, то продовжать у наступному.

Капітальний ремонт спортзали

В спеціалізованій школі №14 ім. Сергія Грушевського на вулиці Макіївська, 5 планують зробити аварійний ремонт великої спортивної зали. На це управління освіти Оболонської райадміністрації може витратити до 2,6 млн грн

На ремонт фасаду та спортзалу в школах на Оболоні витратять 21,4 мільйони гривень: що зроблять за ці кошти 2

Також до кінця цього року компанія-переможець цього тендеру має розібрати дерев’яні плінтуси та покриття полів, зробити стяжку. Далі мають улаштувати покриття зі лінолеуму спортивного ПВХ-TARKETT та зробити розмітку підлоги спортивного залу.

Також повинні привести до ладу стелю. Її очистять від вапняної фарби, нанесуть розчин із клейового гіпсу та пофарбують. Зі стін знімуть стару плитку та приберуть огородження батарей, обшивку стін зроблять із гіпсокартону.

За умовами закупівлі, оновлять освітлення. Для цього знімуть прожектори, прокладуть нові проводи у схованій проводці та змонтують щитки на 18 нових світильників.

Крім цього виконають ремонт у кімнаті викладачів та кімнаті інвентаря. Ще приведуть до ладу тамбур, роздягальні та душову. Останнім етапом замінять у цих приміщеннях освітлення.

Інформатор писав, що Палац дітей та юнацтва у Києві купує набори для збірки дронів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.