У селищі Глеваха Фастівського району Київщини сталась пожежа в багатоповерхівці. З балкону задимленої квартири рятувальники зняли дівчинку.
Пожежа сталась 17 липня. О 17:26 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: смт Глеваха, вул. Вокзальна. Передає Інформатор з посиланням на ДСНС Київщини.
До місця події направили чергові караули трьох частин: 47-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Глеваха, 64-ї Державної пожежно-рятувальної частини с. Віта Поштова та 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів.
Як повідомили рятувальники, пожежа виникла в квартирі на четвертому поверсі чотирьох поверхового житлового будинку. На балконі перебуває дитина, в кімнатах сильне задимлення.
Рятувальники по драбині зняли дівчинку та передали її медичним працівникам.
Пожежу локалізовано о 17:50 та повністю ліквідовано о 17:56. Попередньо, пожежа виникла внаслідок замкнення в роутері.
Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі — ТРЕШ.
Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.
Платон Бережний