Міноборони закупить для Київщини посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ - скільки на це витратять

Читать на русском

Посвідчення мають доставити до 26 грудня 2023 року

Читать на русском
Тендер Міноборони
Міноборони оголосило 28 листопада тендер на закупівлю посвідчень до нагород Головгокомандувача ЗСУ

Посвідчення мають доставити до 26 грудня 2023 року

Міністерство оборони України вирішило витратити приблизно 1 303 080 гривень на посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ. Їх закуплять у кількості 770 300 тисяч штук для Київської області. Переможця тендеру ще не обрали, учасники можуть подати свої пропозиції до 6 грудня.

Відповідні дані розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro. Тендер на закупівлю посвідчення до нагород Головнокомандувача Збройних сил України оголосили 28 листопада. Замовником виступає Міністерство оборони України (відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового забезпечення управління проведення закупівель департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ).

Закупівлю розбили на лоти:

  • Лот 1. Посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ, 3 найменування - 292 200 гривень (вартість), 175 тисяч штук (кількість), Київська область (орієнтовне місце постачання),  
  • Лот 2. Посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ, 3 найменування - 355 200 гривень (вартість), 200 тисяч штук (кількість), Київська область (орієнтовне місце постачання),  
  • Лот 3. Посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ, 3 найменування - 215 400 гривень (вартість), 115 тисяч штук (кількість), Київська область (орієнтовне місце постачання),  
  • Лот 4. Посвідчення до нагород Головнокомандувача ЗСУ, 4 найменування - 440 280 гривень (вартість), 280 300 штук (кількість), Київська область (орієнтовне місце постачання).  

Також 28 листопада Міноборони оголосило тендер на футляри до почесного нагрудного знака Головнокомандувача ЗСУ. На це хочуть витрати 156 тисяч гривень. Товар у кількості 1 тисяча штук мають поставити до 26 грудня 2023 року в Київську область. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.