Вокзали Києва додатково охоронятимуть - які саме та скільки на це витратять

Читать на русском

Для того, аби знайти охорону для вокзалів Києва оголосили два тендери

Читать на русском
Тендери
Охорона вокзалів Києва обійдеться у понад три мільйони гривень

Для того, аби знайти охорону для вокзалів Києва оголосили два тендери

Управління поліції охорони з фізичної безпеки провело тендери для посилення безпеки на вокзалах Києва. Загалом на це планують витрати 3 706 672 гривень. Роботи в рамках договорів мають виконати до кінця 2023 року.

Ознайомитися з тендерами можна на сайті публічних закупівель Prozorro за посиланнями - послуги охорони Приміського вокзалу станції Київ-Пасажирський, вокзал станції Дарниця, платформа Караваєві Дачі (тут) та послуги охорони Центрального й Південного вокзалів (тут). Строк надання послуг: з 1 листопада 2023 року по 31 грудня 2023 року.  

Переможці тендерів

  • Переможцем тендеру на послуги з охорони території та об’єктів виробничого підрозділу вокзал станції Київ-Пасажирський філії "Вокзальна компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" (Приміський вокзал станції Київ-Пасажирський, вокзал станції Дарниця, платформа Караваєві Дачі) стало Управління поліції охорони в Київській області з пропозицією 2 345 152 гривень. За інформацією аналітичної платформи YouControl, керівником є Аркадій Шахматов з Києва. Управління зареєстрували у 2015 році. 
  • Переможцем тендеру на послуги з охорони території та об’єктів виробничого підрозділу вокзал станції Київ-Пасажирський філії "Вокзальна компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" (Центральний та Південний вокзали) обрали Управління поліції охорони в Чернівецькій області з пропозицією 1 361 520 гривень. Керівником є Михайло Романюк з Чернівців. Управління охорони зареєстрували у 2015 році. 

Вартість надання послуг 

Витрати на оплату праці персоналу - стаціонарний охоронний пост (145 689 гривень), патрульний парний пост охорони (145 689 гривень). Загальна вартість охорони об'єкта за 61 добу без ПДВ: 

  • стаціонарний охоронний пост (1 368 005 гривень),
  • патрульний парний пост охорони (10 162 326 гривень). 

Вартість послуг
Вартість послуг охорони на столичних вокзалах

Що входить в обов'язки охорони на столичних вокзалах:

  • Недопущення випадків продажу проїзних документів (квитків) сторонніми особами, пропозиції послуг таксі, знаходження осіб без постійного місця проживання, розповсюдження несанкціонованої реклами;
  • Охорона та підтримання громадського порядку, недопущення пошкодження, або крадіжки майна;
  • Реагування на повідомлення працівників вокзалу для припинення протиправних посягань на об'єкт охорони, здоров'я працівників вокзалу, порушення правопорядку та правил поведінки на залізничному транспорті, запобігання надзвичайних ситуацій, вирішення конфліктних ситуацій, виявлення підозрілих предметів, сумок, валіз, які тривалий час знаходяться без догляду, на предмет виявлення вибухових пристроїв;
  • Евакуація осіб під час надзвичайних ситуацій. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.