Культурний центр кличе киян зрілого віку до безкоштовної театральної студії: заняття проходитимуть у ТРЦ Dream

Читать на русском

У Києві відновлюють роботу простору для саморозвитку та вдосконалення людей зрілого віку: центр DRAMAN набирає відвідувачів у театральну студію, головною умовою є бажання вийти на сцену та вік старший за 55 років

Читать на русском
Літні люди запрошують театральний гурток студії сцена
Попередні "випускники" студії зіграли у виставі “Фенікс”, що була написана і поставлена спеціально для них

У Києві відновлюють роботу простору для саморозвитку та вдосконалення людей зрілого віку: центр DRAMAN набирає відвідувачів у театральну студію, головною умовою є бажання вийти на сцену та вік старший за 55 років

У Києві відновлюють роботу простору для саморозвитку та вдосконалення людей зрілого віку. Культурний центр DRAMAN вчергове набирає відвідувачів у театральну студію, головна умова - бажання вийти на сцену та вік старший за 55 років. А фізично студія знаходиться у Просторі Життєлюб (ТРЦ Dream на ст.м. "Оболонь").

Театральна група, яку набирає центр DRAMAN, буде вже четвертою поспіль. У центрі кажуть, що попередні "випускники" зіграли у виставі “Фенікс”, що написана і поставлена спеціально для них. А нині вже готується прем'єра нової вистави.

"Це - можливість здійснити дівню мрію - вийти на сцену. Занурення у мистецтво театру. найкращий відпочинок, зменшення стресу та тривоги. Нові друзі та яскраве спілкування. І відкриття у собі нових сил та енергії", - перелічують у DRAMAN переваги театральної студії.

Також у центрі повідомляють, що студія працює за підтримки БФ “Життєлюб” та Міжнародної організації HIAS, а фізично знаходиться у Просторі Життєлюб (ТРЦ Dream, ст.м. "Оболонь"). Усі заняття є безкоштовними, проте кількість місць обмежена, тож бажаючим слід поспішати.

Нагадаємо, DRAMAN Art Club заснований у квітні 2022 року для підтримки акторів та театрів, привернення уваги до постановок, нових та малих театральних колективів. Основне завдання організації — відродити театральне меценатство в Україні. Центр надає молодим проєктам організаційну, фінансову, інформаційну підтримку.

Взяти стажерів поважного віку згодилися більше, ніж 200 компаній лише у Києві

Нагадаємо, днями Інформатор розповідав про те, що власник ТРЦ "DREAM" Гарік Корогодський з 17 червня починає щорічну акцію "Тиждень дорослого стажера". В її рамках його ТРЦ влаштовує стажування для літніх киян - як каже сам Корогодський, віком "50+", хто не може знайти кваліфіковану роботу деінде через свій вік. Також бізнесмен закликає інші бізнеси долучатися до акції, спробувавши винаймати "трудолюбів" - кваліфікованих та мотивованих робітників.

Виявилося, що ініціатива Корогодського дала вражаючі результати: бажання запросити на роботу спеціалістів поважного віку викликала цікавість у понад 200 компаній. Бізнесмен вже закликав розповсюдити анкету на тижневе або двотижневе стажування в українських компаніях. Та попросив максимально поширити інформацію про цю можливість серед тих, кому це може бути цікаво.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.