У вихідні, 26 та 27 жовтня, в різних районах столиці працюватиме 17 локацій, де можна дешевше придбати сільськогосподарську продукцію
У суботу та неділю, 26 та 27 жовтня 2024 року, у Києві відбудуться традиційні продовольчі ярмарки, де можна придбати фермерські продукти, що привозять з усієї Київщини. Наразі вони користуються особливою популярністю, адже ціна на сезонні овочі та фрукти тут вигідно відрізняються від магазинних, не кажучі про якість. До того ж, як днями переконався Інформатор , зараз тут більш дешеве м’ясо та картопля, варість якої поступово зростає в магазинах.
26 жовтня (субота)
27 жовтня (неділя)
Відвідувачів ярмарків закликають дбати про власну безпеку й слідувати в укриття під час оголошення повітряної тривоги. Та враховувати, що через проведення ярмарків громадський транспорт змінює рух, повідомляє КП “Киїпастранс”. Зокрема це стосується низки автобусів і тролейбуса № 34, які курсуватимуть зі змінами у зв’язку із проведенням ярмарків на вулицях Голосіївській, Сержа Лифаря, Йорданській, Академіка Шалімова і Татарській.
Автобус № 2 – у напрямку руху до вул. Шолуденка від вул. Вахтанга Кікабідзе до вул. Віталія Скакуна за власним маршрутом, далі бульв. Вацлава Гавела – вул. Гарматна – просп. Берестейський до вул. Шолуденка, у зворотному напрямку за власним маршрутом.
Автобус № 39 – у напрямку до вул. Ракетної від просп. Голосіївський – просп. Науки – вул. Лисогірська (до транспортної розв’язки на перетині з вул. Ракетною та вул. Панорамною), у зворотному напрямку за власним маршрутом.
Автобус № 61 – вул. Радунська (у зворотному напрямку – вул. Радунська – вул. Лісківська – вул. Милославська) – вул. Градинська – вул. Оноре де Бальзака, парна сторона (у зворотному напрямку – непарна) – вул. Олександри Екстер – просп. Червоної Калини – вул. Сержа Лифаря – вул. Миколи Закревського – вул. Рональда Рейгана – просп. Романа Шухевича – вул. Миколи Кибальчича – просп. Воскресенський – вул. Івана Микитенка (у зворотному напрямку вул. Сулеймана Стальського) – вул. Райдужна – зал. пл. «Троєщина».
Автобус № 98 – вул. Радунська – вул. Будищанська – вул. Оноре де Бальзака, непарна сторона – вул. Олександри Екстер – просп. Червоної Калини – вул. Сержа Лифаря – вул. Пухівська – ТЕЦ-6.
Автобус № 31 – ст. м. «Політехнічний інститут» – просп. Берестейський – вул. Богдана Гаврилишина – вул. Довнар-Запольського – вул. Дегтярівська – вул. Білоруська – вул. Деревлянська – вул. Юрія Іллєнка – вул. Академіка Ромоданова – вул. Загорівська – вул. Князя Володимира Мономаха – вул. Татарська.
Тролейбус № 34 – від вул. Північної до просп. Степана Бандери.
Нагадаємо, що днями Інформатор розповідав про те, як несподівано виявилося, що до міського бюджету столиці від бурхливої діяльності та чималих заробітків КП "Київська спадщина" надходять лише крихти. Сама "спадщина" перебуває на госпрозрахунку, тобто на самоокупності та самофінансуванні, та й заробило чимало - питання лише в тому, куди йдуть ці гроші.
Зрештою, 10 жовтня 2024-го на засіданні ТКК Київради з перевірки видатків бюджету було вирішено звільнити директора КП Київська спадщина. Раптом стало очевидним, що він не знає, скільки коштів надійшло до міського бюджету від діяльності його підприємства та куди діваються чималі гроші, зароблені на проведенні ярмарків. І вже 11 жовтня Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА ініціював звільнення керівника КП Київська спадщина за невідповідність та прояви недбалості.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.