Киянин витонченим способом викрав у Ашані 10 пляшок джину - яким було рішення суду

Читать на русском

Чоловік у приміщенні Ашану викрав 10 пляшок джину «Beefeater gin» загальною вартістю 1 992 грн

Читать на русском
Ашан
Чоловік намагався викрасти з Ашану 10 пляшок джину за 1 992 грн

Чоловік у приміщенні Ашану викрав 10 пляшок джину «Beefeater gin» загальною вартістю 1 992 грн

Чоловік в Ашані взяв з полиць 10 пляшок джину та склав до сумки. Він залишив її біля касової зони, покинув гіпермаркет, а потім повернувся та забрав залишену сумку. Його з викраденим товаром затримала охорона. Про це йдеться у вироку Голосіївського районного суду Києва, опублікованому 17 серпня 2023 року. 

18.07.2018 року чоловік у приміщенні Ашану викрав 10 пляшок джину «Beefeatr gin», загальною вартістю 1 992 грн, сумку зеленого кольору за 15 гривень, а всього майна на 2 007 гривень. Він сховав викрадене до сумки, залишив її біля касової зони та направився до виходу з гіпермаркету, надалі повернувся до торговельної зали, забрав залишений раніше пакет, після чого пройшов касову зону магазину, не розрахувавшись за товар, намагався залишити приміщення, але його затримали працівники охорони. Чоловік визнав свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення. Він щиро розкаявся у вчиненому.

Вирок суду 

Чоловіка визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 15 ч. 2, 185 ч. 2 Кримінального кодексу України. Йому призначили покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Згідно зі ст. 70 ч. 4 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного даним вироком, більш суворим, призначеним вироком Шевченківського районного суду Києва від 11.02.2021 року, зміненого ухвалою Київського апеляційного суду від 17.06.2021 року в частині призначеного покарання, йому остаточно призначили покарання за сукупністю злочинів - 5 років позбавлення волі.

"На підставі викладеного. суд надходить до висновку про те, що перевиховання та виправлення винного можливе тільки в умовах ізоляції від суспільства, а тому необхідно призначити йому покарання за ст. 15 ч. 2, 185 ч. 2 КК України у виді позбавлення волі, остаточно призначивши покарання згідно з вимогами ст. 70 ч. 4 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання, призначеного даним вироком, більш суворим, призначеного вироком Шевченківського районного суду Києва від 11.02.2021 року, зміненого ухвалою Київського апеляційного суду від 17.06.2021 року в частині призначеного покарання, вважаючи таке покарання необхідним і достатнім для виправлення винного та запобіганню вчинення ним нових кримінальних правопорушень", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.