Киянин вимагає Ашан виплатити йому 50 тисяч гривень - чим завинив гіпермаркет та яким було рішення суду

Читать на русском

Порушення прав чоловіка, який придбав у Ашані напої, визначаються неправдивим та неповним наданням інформації про небезпечні барвники в продуктах

Читать на русском
Ашан
Киянин вимагає від Ашану компенсацію у розмірі 50 тисяч гривень, бо від нього приховали інформацію про товар

Порушення прав чоловіка, який придбав у Ашані напої, визначаються неправдивим та неповним наданням інформації про небезпечні барвники в продуктах

Чоловік придбав у Ашані два напої у 2015 році. Він незадоволений тим, що від нього приховали інформацію щодо товару, а саме про шкідливі барвники. Йому завдано гіпермаркетом моральну шкоду, яку споживач оцінив у 50 тисяч гривень. 

Про це йдеться у рішенні Шевченківського районного суду Києва. Чоловік придбав у гіпермаркеті Ашан придбав напій "Vera Aloe" зі смаком гранату та йогурт "Aloe Yogurt" зі смаком персика, виробництва OKF Corporation. На його думку, вони містять шкідливі барвники. Він вважає, що від нього приховали інформацію щодо товару, це є порушенням його права.  

У гіпермаркеті Ашан вказали, що продукція постачається у роздрібну торгівлю лише за наявності документів, що засвідчують їх якість та безпеку. На вказані напої є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, згідно з якими зазначені товари відповідають встановленим медичним критеріям безпеки, що своєю чергою підтверджують його безпечність до споживання. Якість вказаної продукції підтверджується сертифікацією відповідності.

Розгляд справи 

Суд з'ясував, що висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи та сертифікат відповідності є дійсними. У зв'язку з цим посилання чоловіка про невідповідність вказаних харчових продуктів вимогам санітарного законодавства й у тому числі застереження щодо використання такого продукту певною категорією населення, є безпідставними.

Що вирішив суд? 

Суд відмовив чоловіку в задоволенні позову. Його звинувачення на адресу гіпермаркету Ашан виявились необґрунтованими. 

"Обставини, на які посилаються позивач як на підставу для задоволення позову, не знайшли свого підтвердження на судовому засіданні, оскільки не ґрунтуються на достатніх, належних та допустимих доказах, суд прийшов до висновку, що у задоволенні позову слід відмовити", - наголосили у суді. 

Розв'язка на перетині вулиць Полярної та Богатирської у Києві будується швидкими темпами - вже зведено два шляхопроводи довжиною по 125 метрів, бетонуються суцільні плити. Якими будуть наступні кроки, і коли відкриють проїзд, розповідає інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.