Киянин вимагає від Ашану 50 тисяч гривень за спред - на чий бік став суд

Читать на русском

На думку киянина, солодковершковий спред 72,5% Ворзельське ТМ Кожен День може бути небезпечним для дітей

Читать на русском
Ашан
Чоловік придбав у гіпермаркеті Ашан спред та вимагає компенсацію у 50 тисяч гривень

На думку киянина, солодковершковий спред 72,5% Ворзельське ТМ Кожен День може бути небезпечним для дітей

Чоловік придбав у "Ашані" спред солодковершковий торгової марки "Кожен день". Він вважає, що продукт є неякісним та небезпечним. Крім того, споживач вимагає гіпермаркет виплатити йому 50 тисяч гривень компенсації моральної шкоди.

Про це вказується у рішенні Оболонського районного суду Києва. 28.01.2015 року чоловік для споживання придбав у гіпермаркеті "Ашан" спред солодковершковий 72,5% "Ворзельське" ТМ "Кожен День". Згідно з інформацією на етикетці, виробником є ТОВ "Віста". Масова частка трансізомерів олеїнової кислоти в жирі в перерахунку на метилелаїдат містить 8,9%, що перевищує державний стандарт (8,0%). Чоловік переживає через можливе споживанням товару його дітьми. Він вимагає визнати спред небезпечним і неякісним продуктом. 

Рішення суду

Суд вирішив відмовити чоловіку у задоволенні позову. На продукцію спред є висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи згідно з яким, він відповідає встановленим медичним критеріям безпеки/показникам, що своєю чергою підтверджує його безпечність до вживання.

"Також якість вищезазначеного товару підтверджують: декларація виробника та сертифікат відповідності. Враховуючи вищенаведене та те, що спред солодковершковий 72,5 % відповідає встановленим державним стандартам та вимогам, своєю чергою права позивача відповідачами жодним чином не порушувались, суд вважає необхідним у задоволенні позовних вимог відмовити у повному обсязі", - наголосили у суді. 

Мар'яна Безугла робить епатажні заяви з однією метою: якою саме, і чи стоїть за депутаткою потужна політтехнологія, розповідає політтехнолог Борис Тізенгаузен, який готував багатьох депутатів зі "Слуг народу" до спілкування у ефірах на ТБ.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.