Киянин придбав у Київстарі новий телефон, але видали йому вже вживаний - яке рішення прийняв суд

Читать на русском

Продавець Київстару склала все у пакет, а чоловік, не перевіривши його, поїхав додому

Читать на русском
Київстар
Чоловік вимагає Київстар повернути гроші за телефон, який він придбав

Продавець Київстару склала все у пакет, а чоловік, не перевіривши його, поїхав додому

Чоловік придбав у Київстар телефон, але він мав ознак повторного використання. Зокрема, на корпусі містилися подряпини. Продавець відмовляється повертати кошти за товар. Про це вказується у рішенні Дніпровського районного суду Києва від 24 січня 2024 року.

Чоловік звернувся до магазину "Київстар" за послугою зміни SIM-карти у телефоні, але йому вказали, що гаджет вже не придатний до користування та запропонували придбати новий. Він оплатив вартість телефону, послуги налаштувань "Стандарт", послуги оптимізації пристрою, захисний чохол та плівку на загальну суму 6 806 гривень, що підтверджується квитанцією.

Продавець склала все у пакет, а чоловік, не перевіривши його, поїхав. Вдома помітив, що телефон має ознаки повторного використання і на корпусі містились подряпини. Чоловік звернувся до продавця з вимогою повернути кошти за товар неналежної якості. Однак йому відмовили, бо товар не може бути повернутим, оскільки на ньому подряпини чохла та пошкоджена заводська упаковка.

Рішення суду 

Суд відмовив чоловіку в задоволенні позову. Він не довів, що придбаний у магазині Київстар товар має недоліки, зокрема, які надають право вимагати повернення сплачених коштів.

"Вимоги позивача про розірвання договору купівлі-продажу товару укладеного 19 червня 2023 року та стягнення з відповідача на його користь коштів за придбаний смартфон, задоволенню не підлягають, оскільки не знайшли свого підтвердження під час судового розгляду", - наголосили у суді. 

У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.