Правопорушник на судове засідання не з'явився
У Києві на станції метро "Берестейська" чоловік справив природні потреби. Це викликало обурення серед пасажирів. Його визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення та оштрафували. Про це вказується у постанові Шевченківського районного суду Києва від 5 березня 2023 року.
28 січня 2024 року близько 20:15 чоловік на платформі станції метро "Берестейська" у громадському місці справляв природні потреби. Це викликало обурення у людей. Факт вчинення правопорушення підтверджується протоколом. Правопорушник на судове засідання не з'явився.
Чоловіка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП. Його оштрафували на 119 гривень. Він також має відшкодувати у дохід держави судовий збір 605 гривень.
"У діях чоловіка вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, факт вчинення порушення та вина у скоєному підтверджується матеріалами справи. Враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу, яка притягується до адміністративної відповідальності, суд вважає, що вина громадянина доведена, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та призначити покарання у виді штрафу", - наголосили у суді.
Сьогодні розглянемо особливості політичної традиції в Україні, зосереджуючись на впливі президента на суспільство. В контексті сучасної ситуації розкриємо, чому Андрію Єрмаку може бути не вигідно стати премʼєр-міністром. Запрошений український політолог Володимир Фесенко поділиться своїми думками та аналізом. Приєднуйтеся до перегляду, обіцяємо цікаву дискусію!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.