Кияни просять Кличка заборонити фарбувати бордюри в білий колір - петиція

Читать на русском

Станом на 7 травня петиція набрала 18 підписів

Читать на русском
Петиція
Петиція про заборону фарбування бордюрів у білий колір

Станом на 7 травня петиція набрала 18 підписів

Кияни вважають за потрібне заборонити фарбувати бордюри в білий колір. Адже це асоціюється з радянським минулим. Відповідна петиція з'явилася на сайті Київської міської ради 7 травня.

На момент написання матеріалу петиція №12996 набрала 18 підписів із 6 тисяч необхідних для розгляду. Її автором виступає Руслан Халілулла Курайши.

"Я не можу собі уявити, це якими потрібно бути моральними виродками, щоб пофарбовані бордюри в білий колір вважати красивим!!!! Це ми так боремося із радянським минулим???? Як можна сьогодні, у 2024 році, фарбувати бордюри в білий колір??? Чому у нас досі фарбують бордюри у білий колір??? Може, давайте ще тоді покришки будемо закопувати і стовпи дерев фарбувати в білий колір? Я не знаю, коли совок вийде із голів наших людей. Судячи з усього, люди хочуть совка, люди хочуть цієї всієї потворності. Люди хочуть бруду та відкритого ґрунту, бордюри пофарбовані в білий колір, лебедів із покришок... А я думав люди у нас не хочуть в СРСР, але виявляється, ще як хочуть... Дуже прошу заборонити це робити! Інакше без заборон, це продовжуватимуть робити!", - наголосив автор петиції.

Кияни просять Кличка заборонити фарбувати бордюри в білий колір
Кияни звернулися до Кличка з петицією та просять заборонити фарбувати бордюри в білий колір

Про електронну петицію

Електронна петиція – це сервіс для громадян, який дає змогу донести свої ініціативи до Київської міської ради. У разі отримання 6 тисяч підписів ініціативу розглянуть і за можливості виконають. Петиції можуть стосуватися будь-якого питання, яке належить до компетенції Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації та їхніх структурних підрозділів. Підписати петицію можна не тільки на сайті, а й у застосунку «Київ Цифровий». Крім того, з його допомогою користувачі можуть долучати друзів до збору підписів. Можна поділитися посиланням на петицію чи надати QR-код для сканування. Просканувавши QR-код камерою смартфона, користувачі одразу опиняться на екрані з деталями петиції та зможуть підписати її. Тим, хто не зареєстрований у застосунку, потрібно спочатку завантажити його. Після авторизації вони автоматично потраплятимуть на сторінку сервісу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.