Киян запрошують на толоку поблизу притулку для тварин на ВДНГ: коли та як долучитися

Читать на русском

На території ВДНГ відбудеться толока, яку організовує КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»

Читать на русском
Толока, тварини
Киян запрошують на толоку у ВДНГ

На території ВДНГ відбудеться толока, яку організовує КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»

16 березня біля Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться толока, до якої запрошують долучитися киян. Про це повідомили 14 березня в КМДА.

Влада Києва повідомляє, що толоку проведуть із метою прибирання території навколо міського тимчасового притулку для тварин «Виставковий центр».

«Початок толоки об 11:00, зустріч біля 16-го павільйону. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 093-540-12-18 та на сторінці притулку в Instagram», - йдеться в повідомленні.

Захід відбудеться з дотриманням усіх безпекових вимог. У випадку повітряної тривоги учасників толоки запросять перейти в укриття, розташовані в павільйонах №№ 1, 5, 13.

Зоозахисники у свою чергу просять учасників толоки мати  з собою рукавички та великі сміттєві пакети. Також помічників просять принести граблі.

Міський тимчасовий притулок «Виставковий центр» було створено 31 березня 2022 року. Від моменту його заснування вже прилаштували понад 1 000 тварин, а наразі у притулку проживають 41 собака та 7 котів.

В Києві на Оболоні приберуть стихійне кладовище домашніх тварин

В Оболонському районі Києва облаштовують парк навколо Йорданського і Кирилівського озер. Роботи стартували влітку минулого року. Одним із проблемних питань при облаштуванні парку було стихійне кладовище домашніх тварин на схилі біля озера Йорданське. 

За інформацією спільноти "Почайна", згідно з діючим законодавством,  залишити стихійне кладовище тварин в Оболонському районі та дозволити йому розростатися далі неможливо. Водночас ініціатори облаштування парку не бажали заважати людям шанувати пам'ять своїх улюбленців. 

Тому вирішили, що поховання ніхто не чіпатиме. Однак замість бетонних та пластикових надгробків будуть висаджені дерева і кущі.

Активісти звернулися до власників поховань з проханням прибрати надгробки та обрати рослину, щоб висадити на цьому місці. Якщо людина виїхала з Києва за кордон, то можна надіслати фото поховання та описати рослину.

Професійний шлях фізичного терапевта Єлізавети Копєйкіної почався з роботи з дітьми, але з часом вона змінила напрямок і стала працювати в реабілітації військових. Як вона прийшла до такого рішення? Чим відрізняється робота з військовими від роботи з дітьми? Все це розглянемо у нашому відео. Приєднуйтеся до перегляду, буде цікаво.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.