Це стосується й тих киян, хто залишив домівку або не користується послугами централізованого гарячого водопостачання
КП “Київводоканал” відкрив свої облікові бази для передачі показників лічильників. Вони приймаються до 1 січня 2025 року, і це стосується як холодної, так і гарячої води - навіть за умови, що споживач не користується цими послугами або взагалі не проживає у квартирі. З 1 по 9 січня облікові бази будуть закриті, і показники лічильників не прийматимуться, адже в цей час відбувається обробка даних за минулий місяць та формуються нарахування.
Про необхідність встигнути передати показники до Нового року нагадали у пресслужбі Київводоканалу. У підприємстві зазначають, що навіть якщо на лічильнику ті ж самі показники, що й минулого місяця, їх все одно потрібно знову надати - у цьому випадку платіж не нараховується. Якщо ж Київводоканал не отримає показників впродовж грудня, нарахування відбудуться за середніми показниками, і за послугу, якою ніхто не користувався доведеться платити.
До речі, це стосується не тільки холодной, а й гарячої води - показники її лічильників необхідні для формування нарахувань за водовідведення. Передати показники за можна будь-яким з цих способів:
Як повідомляв Інформатор, приватне акціонерне товариство “Київводоканал” замовило інженерні та будівельні роботи на внутрішньо квартальних комунікаційних колекторах столиці, які передбачають послуги з їхнього утримання, технічного обслуговування та поточного ремонту. Про це стало відомо з оголошення, яке з'явилося в електронній системі публічних закупівель Prozorro. Згідно з інформацією в тендерній документації, єдиний учасник торгів - КП “Київжитлоспецексплуатація” автоматично виявився переможцем, адже так склалося історично, принаймні останні 7 років саме це комунальне підприємство - головне по столичних колекторах. Тому ніхто ні з ким не торгувався, і очікувана вартість робіт у 5,2 млн грн залишилася незмінною.
Також ми писали, як посадовці "Київводоканалу" розкрали на закупівлі насосів понад 1,7 млн грн. У 2023 році Київводоканал оголосив тендер на закупівлю глибинних насосів. З метою привласнення бюджетних коштів посадовці Київводоканалу залучили у протиправну схему керівника підконтрольного та наближеного підприємства та уклали з ним договір поставки глибинних насосів, за цінами значно вище ринкових. Різницю у вартості, що сягає понад 1,7 млн гривень, учасники оборудки розподілили між собою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.