Київський Маленький принц зник: куди поділася скульптура з Пейзажної алеї

Читать на русском

Скульптуру Маленького принца тимчасово прибрали з Пейзажної алеї для реставрації

Читать на русском
Маленький принц, Київ
Скульптуру Маленкького принця відправили на реставрацію

Скульптуру Маленького принца тимчасово прибрали з Пейзажної алеї для реставрації

Маленький принц відправився на реставрацію, яка триматиме кілька місяців. Про це 11 березня повідомив її автор, відомий столичний скульптор Костянтин Скритуцький.

За словами Костянтина Скритуцького, цього разу на принца чекатимуть зміни, проте, які саме, він не уточнив.

«Останні два роки головний герой відомого твору Антуана де Сент-Екзюпері простояв без правої руки, яку вчергове відбили вандали», - пояснює автор одну з причин реставрації.

Скульптура головного герою казки французького письменника Антуана де Сент-Езюпері Маленький принц прикрашає Пейзажну алею в Києві з листопада 2010 року. Ансамбль створений з бронзи та кольорової мозаїки і складається з Маленького принца та лиса, який сидить поруч з принцем. Композиція стала подарунком українським дітям від Французького культурного центру.

Костянтин Скритуцький відомий український скульптор, автор багатьох вуличних скульптур у Києві. Його роботи, виконані з засохлих дерев, кераміки, мозаїки та бронзи можна знайти в різних районах Києва: на Пейзажній алеї, в парку Шевченка та парку Партизанської слави та ін.

Бізнес тікає з Хрещатику

На Хрещатику виставляються на продаж та здаються в оренду торгівельні площі. На спеціалізованих майданчиках є чимало відповідних пропозицій від власників та ріелторів: найбільш цікавими є приміщення колишнього продуктового магазину на розі Хрещатика та Лютеранської (знаходиться "в арці" у другому ряду будинків). Також за порівняно невелику суму можна взяти в оренду чималу торгівельну площу, що виходить фасадом на самий Майдан Незалежності.

Бізнес потроху звільняє торгівельні площі у самому центрі Києва, на Хрещатику. Можна припустити, що в деяких бізнесів закінчуються довоєнні договори оренди, і вони вирішують перевестись на більш віддалені від центру локації, а дехто із власників бажає і зовсім позбутися нерухомості у центрі.

Під час війни Росія використовує успішні інновації, що були розроблені українськими військовими, зокрема FPV-Дрони. Тепер обговорюється можливість, що Росія, спостерігаючи успішність партизанських рухів на своїй території, може спробувати застосувати подібний підхід на території України. Це питання обговорюється в інтерв'ю з Михайлом Орєшніковим, головою сепаратистського руху в Росії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.