На учасників та глядачів чекають червона доріжка, креативні фотозони, pes-шопінг, спа-процедури, фуд-корти, йога з песиками, велика дитяча зона з басейном, вечірні dj-сети
7 та 8 вересня на Арт-заводі Платформа у Києві відбудеться щорічний фестиваль, на який чекають не тільки власники собак разом зі своїми улюбленцями, а й ті, у кого поки немає чотирилапого друга, проте є щире захоплення собаками. Фестиваль PesDay підготував захоплюючу програму як для тварин, так і для людей. Але ж головні герої дводенного свята, звісно, собаки.
Тож на хвостатих чекає червона доріжка з фотозонами та папараці, великі зони вільного вигулу з джакузі та пісочницями, б'юті-куточки, де можна підфарбувати хвостик чи зробити зачіску, естетичний бранч, пес - шопінг для модників. Власникам собак теж буде чим зайнятися, повідомляють організатори фестивалю: фуд-корти, стильні лаунж-зони, кіно просто неба - організатори покажуть документальну стрічку Антона Птушкіна «Ми, наші улюбленці та війна», йога з песиками. Можливість не тільки весело, а й корисно провести час забезпечать знайомства з заводчиками, консультації ветеринара, крафтова зоокрамниця, дегустації та консультації щодо вибору та застосування товарів для догляду за тваринами, спеціальні фестивальні ціни на корми.
На маленьких відвідувачів чекає велика дитяча зона з басейном, батутні комплекси, малюнки на асфальті, майстер-класи з ліпки звірят з пластиліну, розпису гіпсових фігурок і м’яких іграшок, створення картин з кольорового піску. А для дорослих на вечір підготували dj-сети та стендап топових українських коміків просто неба.
Захід відбудеться 7 та 8 серпня, на Арт-заводі Платформа (вулиця Якова Гніздовського, 1-А), з 12:00 до 22:00. Квитки можна придбати лише онлайн, вартість квитка: дорослий на 1 день - 300 грн, діти від 6 до 12 років - 100 грн.
Дітям до 6 років, особам з інвалідністю будь-якої групи, багатодітним сім’ям, військовим – вхід безкоштовний за наявності документа, що підтверджує відповідний статус.
ТРЦ у Києві та області почувають себе у цілому непогано стосовно повітряних тривог, що перешкоджають роботі таких закладів у цілій країні. Так, у липні 2024-го столичні ТРЦ не працювали через тривоги лише 2,9% часу, а в тих, що розташовані в області, цей показник дещо вищий - 3,7%. Це мізерно мало у порівнянні з харківськими ТРЦ, які не працювали 83,5% від усього часу через загрозу обстрілів російськими військами.
Попри повномасштабні бойові дії, активну мобілізацію та знеструмлення у Києві впродовж кількох літніх місяців відкрилося декілька нових торгівельних точок та магазинів. Йдеться як про ті, що обрали місцем розташування ТРЦ столиці, так і про окремі магазини, що розмістилися в будинках. Це - ще одне свідчення готовності українського бізнесу та рітейлу розвиватися попри будь-які негаразди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.