Чималий прибуток депутат фракції УДАР отримав внаслідок зростання криптовалюти, яке не зупиняється після перемоги Дональда Трампа та підвищує статки київських політиків
Останній місяць значно збільшив “фінансову подушку” власників Bitcoin, вартість яких невпинно зростає з початку листопада 2024 року. Серед депутатів Київради, які мають заощадження у криптовалюті, найбільше збагатився близький до Віталій Кличка депутат від фракції “УДАР” Дмитро Білоцерковець. Останні політичні події в США збільшили його статки на 9 мільйонів доларів.
Згідно з інформацією у Єдиному державному реєстрі декларацій, Білоцерковець володіє досить значним обсягом криптовалюти - загалом його віртуальний гаманець містить 398 Bitcoin. Як розповідав Інформатор, у першій декаді листопада криптовалюта оновила історичний максимум, піднявшись с 72 тисяч доларів до понад 77 тисяч. Внаслідок цього лише за один тиждень на початку листопада Дмитро Білоцерковець збагатився майже на 2 мільйони доларів, а його статки у частині цінного активу сягнули понад 30 мільйонів доларів. За умови, що він не встиг позбутися частини Bitcoin або ж не мав інших надходжень у криптовалюті.
З того часу і дотепер вартість Bitcoin тільки зростала, і станом на 8 грудня досягла 99,05 тисяч доларів за один “биток”. Нескладно порахувати, що криптовалютні “запаси” Білоцерковця наразі коштують 39,4 мільйона доларів. Збагачення за місяць на 9 мільйонів доларів - непоганий різдвяний подарунок, до того ж є шанс дочекатися, що невдовзі Bitcoin перетне історичну та психологічну відмітку в 100 тисяч доларів.
Нагадаємо, днями Інформатор розповідав про депутатів Київради, хто не чекав на повістки від ТЦК, і на самому початку 2022 року пішов до лав ТрО чи одразу до ЗСУ. Серед усіх політсил, чиї представники взяли до рук зброю, найбільший відсоток має фракція Голосу, а загалом проходять службу 23% депутатів Київської міської ради.
Також ми писали про "найкрінжовіший" проєкт постанови, поданий до Київради депутатом Леонідом Ємцем від партії "ЄС". Ця політсила відома своїм гаслом "Армія. Мова. Віра" від 2019 року, і, продовжуючи партійну лінію, Ємець подав проєкт постанови про розвиток української мови, як державної. Втім, депутат не справився з простою задачею: прискіпливі журналісти Інформатора розшукали у тексті пояснювальної записки орфографічні помилки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.