Чоловік витратив на телевізор 75 тисяч гривень, але залишився без товару та коштів - що вирішив суд Києва

Читать на русском

Чоловік повідомив продавця про те, що телевізор вийшов з ладу і його забрав кур'єр

Читать на русском
Суд Києва
Чоловік вирішив придбати телевізор за 75 тисяч гривень, але залишився без товару та коштів

Чоловік повідомив продавця про те, що телевізор вийшов з ладу і його забрав кур'єр

Чоловік придбав телевізор Samsung GQ75Q800T за 75 тисяч гривень. Пізніше товар вийшов з ладу, його забрали на ремонт й не повернули. Він вимагає повернути кошти. Про це вказується у рішенні Голосіївського районного суду Києва, опублікованого 15 березня 2023 року.

Чоловік придбав у фізичної особи-підприємця телевізор Samsung GQ75Q800T вартістю 75 тисяч гривень. Йому видали чек про покупку від 23.07.2021 року. Згодом телевізор вийшов з ладу, про що він повідомив продавця. 06.08.2021 року кур'єр забрав телевізор та вручив акт прийняття-передання. Через два місяці ані телевізор, ані кошти не повернули.

Що вирішив суд? 

Позов чоловіка задовольнили частково. Договір купівлі-продажу телевізора розірвали. З фізичної особи-підприємця на його користь стягнуть сплачені за товар кошти у сумі 75 тисяч гривень.

"Суд зауважує, що бувши належним чином повідомленим про розгляд судом справи, відповідач протягом розгляду цивільної справи не скористався своїми процесуальними правами та не надав доказу, з огляду на статті 77-88 ЦПК України, який би містив інформацію щодо предмета доказування, спростування доводів позивача зазначених у позові, підтвердження своєчасного виконання своїх зобов'язань. За відсутності таких доказів позовні вимоги чоловіка про розірвання договору-купівлі продажу, укладеного між ним та фізичною особою-підприємцем та стягнення сплачених коштів за товар є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.