Аварійно-рятувальні роботи у Києві завершено: оприлюднено остаточні дані про постраждалих і загиблих

У столиці від ворожих ракет загинули 33 людини, серед них п'ятеро дітей, ще 38 постраждалих нині перебувають у лікарнях, з них шестеро у важкому стані

Ракетний удар 8 липня наслідки ДСНС КМВА
Смуток та лють. У Києві 8 липня російські снаряди поцілили в дитячу лікарню Охматдит, зруйнувавши принаймні один з її корпусів, інші - зробивши непридатними

Аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи в Києві завершено. Загалом від масованої ракетної атаки на столицю 8 липня загинуло 33 людини, з них п'ятеро - діти. Постраждали 121 людини (10 дітей), ще 11 осіб було врятовано з-під завалів. Також чимало постраждалих наразі перебувають у міських лікарнях.

Про завершення рятувальних робіт у столиці повідомила ДСНС України. Надзвичайники нагадали, що впродовж двох діб рятувальники та десятки одиниць техніки безупинно розбирали завали, намагаючись врятувати кожне життя. Зрештою, 11 людей вдалося витягнути з-під завалів та врятувати. Загинули 33 людини (з них 5 дітей), 121 - постраждали (10 дітей).

У КМВА додають: станом на ранок середи, 10 липня, у лікарніх ушпиталені 38 потерпілих, що отримали поранення внаслідок ракетного удару. З них шестеро у важкому стані.

"Крім того, в дитячих лікарнях міста перебувають 6 дітей з лікарні Охматдит, які постраждали від російської ракети два дні тому. Загалом, на стаціонарному лікуванні в інших медичних закладах Києва та області перебувають 100 маленьких пацієнтів Охматдиту", - цитують у КМВА свого очільника, Сергія Попка.

На Сирці загинула ціла родина, а до вестибюля ст.м. "Лівобережна" не пустили киян

Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що внаслідок обстрілу Києва 8 липня загинув 10-річний каратист Максим Симанюк. Хлопчика знайшли разом з тілами його мами та 9-річної сестри в руїнах будинку по вул. Володимира Сальського на Сирці. Там "склався" під'їзд житлової п'ятиповерхівки, та в одну мить було зруйновано 17 квартир.

Також ми повідомляли про те, що у Києві просто під час ворожої ракетної атаки 8 липня киян не пустили до вестибюля наземної станції метро "Лівобережна". Вона й не може слугувати за укриття, бо формально не вважається безпечною для пасажирів, але саме в момент вибухів виглядала надійніше за інші будівлі поряд. Втім, киянам відмовили у можливості пройти всередину.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube