Інформатор Київ

ЖИТТЯ

У 2023 році порушники паркування поповнили бюджет Києва майже на 13 мільйонів гривень

У столиці за день евакуюють близько 250-350 автомобілів, під час повітряної тривоги евакуація не здійснюється.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор, передає Інформатор.

За його інформацію, за січень та лютий 2023 року Інспекція з паркування винесла 34 193 постанови, а також евакуювала  17 407 транспортних засобів, що забезпечило понад 12,9 мільйонів гривень надходжень до столичного бюджету.

«Під час повітряної тривоги евакуація транспортних засобів не здійснюється. Інспектори з паркування здійснюють перевірку за дотриманням правил зупинки, стоянки транспортних засобів через 20 хвилин після відбою повітряної тривоги. Першочергово евакуюються лише ті автомобілі, які були припарковані з суттєвими порушеннями правил дорожнього руху. Зокрема це стосується транспортних засобів, які перешкоджають проїзду інших автомобілів чи руху пішоходів. А також тих, які перешкоджають руху громадського транспорту та оперативно-рятувальній спецтехніці», – запевнив Руслан Кандибор.

Директор Департаменту також повідомив, що сьогодні, в середньому, за день евакуюють близько 250-350 авто, а за несплату паркування виносять  орієнтовно до 350 постанов. Окрім того, з початку року водії сплатили близько 7,5 мільйонів гривень за користування муніципальними майданчиками для платного паркування.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Нагору