Інформатор Київ

ВІЙНА

Київ отримав ще 10 міських автобусів від Риги як допомогу

Загалом Рига від початку широкомасштабної агресії росії передала українській столиці вже 21 сучасний міський автобус.

На церемонії передачі автобусів, зокрема, були присутні голова Сейму Латвійської Республіки Едвардс Смілтенс, віце-мер Риги Едвардс Ратнiкс, Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява. Передає Інформатор з посиланням на КМДА.

«Міжнародні партнери продовжують підтримувати українську столицю. На початку січня цього року ми отримали від фінського міста Тампере три пасажирських автобуси. А сьогодні – ще 10 сучасних міських автобусів від наших латвійських партнерів. Кілька днів тому, 10 січня, вони  виїхали із Риги та сьогодні вранці прибули до Києва. Також в автобусах – гуманітарна допомога, яку зібрали громадяни Латвії для українців, – генератори, ковдри, продукти харчування», – сказав Віталій Кличко.

Очолив латвійську делегацію до Києва голова Сейму Латвії Едвардс Смілтенс. У кінці квітня минулого року пан Смілтенс, тоді віце-мер Риги, вже приїздив до столиці України і передавав від Риги 11 автобусів і гуманітарну допомогу. Тоді в якості подарунку Києву Смілтенс також привіз банку з монетами – це були збереження латвійського хлопчика, який пожертвував їх на підтримку українців. Цього разу особливим подарунком став генератор, який передав Києву літній чоловік, – мешканець Риги. Генератор він раніше придбав для свого помешкання, але потім вирішив, що киянам він сьогодні потрібніший. Дружина латвійця до подарунку додала теплі зимові шкарпетки, які сама зв’язала.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору