Інформатор Київ

ВІЙНА

У центрі Києва казахи побудували “Юрту Незламності”: волонтери прокоментували заяву МІД рф

В четвер, 12 січня, у столичному парку Шевченка завершують збирати традиційне житло казахів. Але на цей раз юрта буде зігрівати українців.

За словами етнічної казашки та волонтерки Саулє, загалом в Україні встановлять шість таких юрт в різних містах країни. Київська – це вже друга. Повідомляє Інформатор з місця події.

Споруди придбані коштом приватних підприємців Казахстану та передані в Україну. Тут можна буде зігрітися, випити чаю та підзарядити мобільний телефон у випадку блекауту. Ще до відкриття юрта викликає не аби яку цікавість у перехожих. Офіційно її відкриють 14 грудня і працюватиме вона до закінчення холодної погоди.

Тим часом в МЗС країни окупанта вже істерика через, начебто такі дії можуть вплинути на «стратегічне партнерство росії і Казахстану. Але в МЗС Казахстану та етнічні казахи, які мешкають в Україні вважають інакше. Ніхто не може заборонити народові та підприємцям Казахстану будувати свої юрти.

Всі новини на тему електроенергії та у Києві та країні за тегом – Відключення світла.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Владислав Гарнаєв, фото та відео автора

Нагору