Інформатор Київ

ВІЙНА

У Києві один з малюнків Бенксі модернізували під наші реалії

У Києві та регіоні продовжують помічати роботи всесвітньо відомого вуличного митця Бенксі. Один з малюнків на Великій Житомирській, на якому був зображений російській “Бук” – доробили.

На Великій Житомирській у Києві роботу Бенксі трохи “покращили”, – про це написали в тг-каналі “Культурная Прачечная”, передає Інформатор.

Спочатку сам художник домалював до зображення фалосу на стіні “Бук”, який його наче перевозить. Потім хтось модернізував малюнок: додав козака, який ніби тримає російську техніку в надутому презервативі (зацініть іронію). “З роботами Бенксі таке трапляється часто, тому навряд чи він образиться. Стрітарт живе своїм життям, знав куди їхав” – додали в КП.

А ще уважні містяни помітили, що козаків будо там три, з популярного мультфільму. Але наче це наліпка, а не малюнок, тому частина козаків не витримала жорсткі погодні умови. Лишився самій сильний.

Таким помітив арт Vladyslav Sodel

А таким малюнок був до “модернізації”

Але деякі жителі Києва встигли побачити оновлення малюнку ще до пропажі там решти козаків

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору