Інформатор Київ

ВІЙНА

Як дізнатись, що ваших близьких захопили в полон: куди звертатись в Україні

У МВС встановили телефон довіри для рідних тих людей, про яких нічого не відомо, але є вірогідність, що вони — у полоні.

Кілька тисяч українців, у тому числі цивільних осіб, досі перебувають у полоні в російських окупантів, повідомила віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, передає Інформатор з посиланням на її інтерв’ю ВВС.

Вона зазначила, що з «Азовсталі» вийшла 131 жінка, а звільнити вдалось лише кількох.

Втім чимало українців сьогодні розшукує рідних та близьких і не знає — де вони. Висока ймовірність того, що ці люди можуть бути у полоні.

Дізнатися про те, що особа захоплена у полон можна за телефоном довіри МВС +38 089-420-18-66.

  • Також для отримання або надання інформації громадяни можуть звернутися до Об’єднаного Центру з пошуку та звільнення полонених при Службі Безпеки України. Це можна зробити за телефонами +38 067 650 83 32, +38 098 087 36 01 або надіславши запит на електронну пошту united.centre.ssu@gmail.com.
  • З відповідними запитами можна звернутися до Національного інформаційного бюро, зателефонувавши на гарячу лінію 1648 або на міський номер (044) 287-81-65 (для дзвінків із-за кордону). Також є варіант звернення на електронну пошту, яка розміщена на сайті Бюро nib.gov.ua.
  • Розшуком полонених займається Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, де за телефоном (044) 428-62-74 можна отримати необхідну інформацію, або надіслати електронний запит на адресу contact@gur.gov.ua.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Нагору