Информатор Киев

ЖИЗНЬ

У метро Києва поліцейський врятував життя пасажиру, у якого стався серцевий напад

Правоохоронець Микола Юрченко провів комплекс реанімаційних дій до приїзду лікарів. Нині потерпілий перебуває під наглядом медиків.

Вчора, 22 вересня, на станції київського метро «Палац спорту» до поліцейського звернулася працівниця та повідомила, що на платформі людині стало зле. Правоохоронець негайно прибув на місце та побачив на підлозі непритомного чоловіка. Передає Інформатор з посиланням на поліцію Києва.

Співробітник управління поліції в метрополітені Микола Юрченко розповів про те, що пасажир перебував у непритомному стані, попередньо – із серцевою недостатністю.

Обличчя чоловіка було блідо-синього кольору, відсутнє дихання та серцебиття. Тому правоохоронець одразу розпочав робити серцево-легеневу реанімацію, яку продовжував близько п’яти хвилин.

«Коли у нього з’явилися пульс та дихання, я перевернув його в безпечне положення на бік. Але через деякий час стан його знову погіршився, тож я продовжив реанімаційні дії, які не припиняв до приїзду лікарів. Медики стабілізували стан чоловіка та я допоміг їм транспортувати постраждалого до автомобіля швидкої допомоги», — розповів Микола Юрченко.

Медичні працівники підтвердили, що правоохоронець вчасно і правильно надав першу домедичну допомогу, завдяки чому врятував життя пасажиру. Наразі чоловік перебуває у медичній установі під наглядом лікарів.
Микола Юрченко вважає, що такі його дії – це обов’язок кожного поліцейського: захищати, рятувати та допомагати. Він не вбачає у своєму вчинку героїзму, для нього головним є те, що потерпілий наразі живий та здоровий.

Всі новини про ДТП та інші порушення законів читайте в розділі— ТРЕШ.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Наверх