Информатор Киев

ЖИЗНЬ

Майже 7500 вимушених переселенців звернулись по допомогу у Києві та отримали талони на гуманітарку

У столичних Центрах надання адміністративних послуг 7480 внутрішньо переміщених осіб отримали талони, що дають право на отримання продуктових наборів від Гуманітарного штабу Києва.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає Інформатор.

«Сьогодні ми маємо гуртуватися і допомагати один одному чим можемо. Одне із завдань міста – підтримка українців, які змушені були покинути свої домівки через бойові дії. З цією метою з резервів Гуманітарного штабу Києва виділено майже 1500 тонн продуктів для надання переселенцям», – розповів Микола Поворозник.

Він також додав, що за п’ять днів продуктові набори отримали близько 2420 внутрішньо переміщених осіб.

Нагадуємо, що всього 100 тисяч наборів продуктів довготривалого зберігання підготував Гуманітарний штаб Києва для внутрішньо переміщених осіб. У разі збільшення зареєстрованих вимушених переселенців у столиці місто в найкоротший термін готове підготувати додаткові набори в необхідній кількості.

В 11 міських ЦНАПах працюють 110 фахівців, які оформлюють талони на отримання продуктових наборів. Механізм отримання допомоги оптимально спрощено і саму процедуру організовано максимально зручно для людей.

Внутрішньо переміщеним особам потрібно з паспортом та довідкою про взяття на облік як ВПО, довідкою про присвоєння реєстраційного номера облікової карти платника податків прийти до одного з міських ЦНАПів та отримати талон, що дає право на отримання допомоги від столиці в міських терцентрах. Для цього у ЦНАПі на рецепції необхідно отримати номер електронної черги і відповідно до нього вже отримати талон на отримання допомоги.

Аби не стояти у черзі, записатися на прийом у ЦНАП можна через міський застосунок «Київ Цифровий», або через Портал надання адміністративних послуг і приїхати вже на визначений час. Після отримання талону,
протягом 45 днів, внутрішньо переміщені особи можуть забрати свій продуктовий набір у будь-якому з 33-х місць видачі. Перелік усіх адрес вказано на зворотному боці самого талона.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх