Информатор Киев

ВОЙНА

У Києві під час Дня відкритих дверей з притулку забрали 11 тварин: фото

У тимчасовому притулку для тварин на території виставкового центру ВДНГ відбувся День відкритих дверей, до якого долучилось більше тисячі киян і гостей міста. В результаті прилаштовано 7 собак та 4 котів.

День відкритих дверей провели, щоб ознайомити гостей заходу з тваринами в тимчасовому притулку,
а головною метою було прилаштування тварин. Передає Інформатор з посиланням на організаторів.

«Це можливість для кожного відвідувача погуляти з собаками на території притулку, побачити їхню поведінку, адже в усіх різні характери і темпераменти. Окрім цього, багато тварин, що нині перебувають на ВДНГ, – евакуйовані із зон обстрілів, бомбардувань тощо. І тут важливо знайти підхід, щоб не травмувати їх ще більше. Але, безумовно, наша головна мета, аби якомога більше відвідувачів прийняли рішення всиновити собаку чи кішку з притулку», – сказала Наталя Мазур, директорка  «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Також під час Дня відкритих дверей відбувся благодійний ярмарок, проведений спільно із зоомагазином PetStar та КТЗТ «Щасливий берег», а також вікторина з призами, серед яких розігрувались безоплатні сертифікати на стерилізацію. Фахівці притулку розповіли де і як можна зареєструвати улюбленця в Реєстрі домашніх тварин та які переваги надає така реєстрація. Для відвідувачів із дітьми під час Дня відкритих дверей працювала дитяча зона.

Нагадаємо, що тимчасовий притулок для тварин працює з кінця березня. За цей час вдалося прилаштувати близько 150 тварин.

Притулок  має свою сторінку у Facebook, де є інформація про тварин із їхніми фото, всі небайдужі можуть поширити інформацію про собак і котів, які потребують родини, або самі подумати про можливість взяти під опіку когось із них. Потрапити до притулку можна за попереднім записом: (093-540-12-18) з 10:00 до 17:00.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Наверх